Asi fistula

Dobrý deň mám taký ošemetný problém tak neviem či mi s tým budete vedieť pomôcť. Bol som pred rokom na operácii trombotizovaného hemoroidu, ktorý bol von z konečníka. Po operácii som dostal zápal konečníka. Rana sa mi hojila ťažko pretože keď som prišiel s veľkými bolesťami tri 4 krát do nemocnice raz povedali že mi nič nie je druhýkrát že to spôsobujú stehy tak mi ich vybrali pri tom boli samovyberacie. Od vtedy mám bolesti rany ktorá sa zrástla ako keby do keloidu je tvrdá neskutočne ma bolí po stolici púchne, na dotyk svrbí a mám z nej sekréciu priehľadno žltú. Bol som u 9 chirurgov a všetci mi povedali že tam nič nevidia a že je to v poriadku, ale asi nie je nie? 10 chirurgička mi povedala že tam je hnis, že je to fistula a poslala ma na kolonoskopiu. Absolvoval som ju nedávno a lekár povedal, že vo vnútri nič nie je ani že tam nezasahuje rana ani že nevidí vývod z fistule. Dostali sme sa do 50 cm čreva lebo som už potom mal veľké bolesti a už nemienim nič také absolvovať. Rana je ako hovorím vonku je tuha a pri stolici cítim ako keby tam niečo stále puklo a niekedy m v nej buble. Stolicu mám pravidelnú a nikdy nie tvrdú. Neviete mi náhodou poradiť? Mám 26 rokov a obmedzuje ma to pretože si musím konečník umývať 3 krát denne aj krémovať.
Peter
1147 1 4.3.2015
admin
19.3.2015 11:07
Dobrý deň, odporúčam Vám súčasne užívať vnútorne z gemmoterapie: kapucínka T21, plamienka T35, dub P12, keď doužívate dub, budete ďalej s T21 a T35 užívať jelšu P36, po využívaní jelše vezmete ešte svíb P44. T21 a T35 si budete postupne dokupovať, budete ich užívať počas celej kúry. Na potieranie je vhodný rakytníkový olej.

Po 3 týždňoch užívania sa nám ozvite, ako sa cítite, či došlo k zmene. Zostavíme podľatoho pokračovaciu kúru. veľa zdravia praje mgr. dagmar Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní