Bakerove cysty a bolesť kolien

Dobrý deň. V prvom rade sa vám chcem poďakovať za vyriešenie môjho dlhoročného boja s kvasinkami, ktorý som vyhrala vďaka vašim bylinkám. Tiež ste mi veľmi pomohli s pretrvávajúcimi bolesťami hrdla. Ďakujem. Už dlhšie má trápia bakerove cysty (diag.ortopédom - riešil to injekciami). Kolená ma bolia aj po menšej športovej záťaži. Pravé koleno mám problém úplne zohnúť a neviem si naň bezbolestne kľaknúť. (Ako 10-15 ročná som sa aktívne venovala atletike. Celý život ma šport bavil. Mám 30 rokov, ale bolesti kolien mi bránia v tejto mojej radosti.) Prosím vás o dobré rady. Vopred ďakujem a želám veľa zdravia.
mary.jurisova@gmail.com
2587 1 8.1.2021
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
8.1.2021 20:57

Dobrý deň, základom je užívanie vitamínu D3. Momentálne máme lipozomálny vitamín D3. Podľa návodu ho treba užiť nie samostatne, ale si ho treba dať do džúsu a tak vypiť. V lipozomálnej forme má 90-% vstrebateľnosť.

Vnútorne treba užívať na regeneráciu kĺbov:

Kombináciu https://www.zdravysvet.sk/p/ribezla-borovica-vinic-50ml-p9-tinktura-z-pucikov-rastlin spolu s https://www.zdravysvet.sk/p/tuzobnik-brestovy-50ml-t56-tinktura-z-bylin + T47 Židovská čerešňa (machovka čerešňová) https://www.zdravysvet.sk/p/zidovska-ceresna-50ml-t47-tinktura-z-bylin

T56 a P9 po dve fľaštičky, T47 stačí jedna.

Kĺby treba aj dlhodobo (minimálne 3 mesiace a následne aj preventívne) vyživovať, je to jedna z najdôležitejších vecí, a to napr. týmto prípravkom https://www.zdravysvet.sk/p/fyi-ultra-vyziva-klbov-a-chrupaviek-120-kapsul alebo užívať kolagén  a kolagénovú výživu. Tu je link na dobré kolagény https://www.zdravysvet.sk/search?q=kolag%C3%A9n. Tiež kolagén budeme mať aj v lipozomálnej forme už čoskoro, sledujte náš web, potom si ho budete môcť objednať. 

KĹBY ZVONKU

Zvonku robiť obklady postihnutých kĺbov magnéziovým olejom https://www.zdravysvet.sk/p/magneziovy-olej-200ml + natriete na to ľubovníkový olej https://www.zdravysvet.sk/p/olej-lubovnikovy-v-olivovom-oleji-250-ml a nakoniec následne natriete https://www.zdravysvet.sk/p/sustarad-krem-150ml alebo šungitový balzám  https://www.zdravysvet.sk/p/sungitovy-krem-balzam-75ml . Natretú časť obalíte potravinárskou fóliou a necháte pôsobiť aspoň pol hodiny, ale kľudne aj hodinu denne. 

Počas dňa popíjajte himalájsky čaj Slesaka.

Prajeme veľa zdravia

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní