bakterie,vytok

dobry den,
asi pred 7 dnami som sa doliecila na zapachajuci vytok(nejake bakterie)kremom dalacin a liekami euzinol. potom som mala menstruaciu, po nej som zacala uzivat tablety gynocaps, uzila som asi 3 a zacali problemy.mala som napuchnuty klitoris aj lavy maly pysk,na dotyk velmi neprijemne,a pocitovala som pocit svrbenia. trvalo to jeden den,a teraz mam pocit, ze mam znova neprijemne zapachajuci vytok.je mozne ze sa mi to vratilo?len tak?a preco? dakujem
nikola
71 3 22.11.2009
admin
24.11.2009 5:30
Gynocaps su tabletky, ktore sa zavadzaju hlboko do posvy a obsahuju probiotikum, ktore je dolezite pre spravnu floru v posve. Ak Ste dostala reakciu , ako opisujete, moze sa jednat o alergicku reakciu na nejaku latku obsiahnutu v obale tychto vaginalnych tabletiek. Pozornost venujte aj partnerovi , ci nema zapaleny penis, alebo nema problemy pri moceni. Moze byt zdrojom opakovanej infekcie. S pozdravom dr.Cubonova
nikola
24.11.2009 9:43
praveze som ho hned poslala na testy, a vysledky mal vo vsetkych smeroch vyobrne. nema nic. preto tomu nerozumiem...ja som zatial na ziadnych testoch nebola. tieto testy by ste mi spravila vy alebo by som musela ist na nejake ine oddelenie?
admin
28.11.2009 8:44
Ak sa problem nevyriesil, musite to riesit len so svojou gynekologickou. Ako prevenciu vsak mozete si kupovat aj probiotika , ktore sa uzivaju celkovo ( teda cez usta a nie do posvy). S pozdravom dr.cubonova