Bolerioza

Dobry den. Obraciam sa na vás s otázkou problému boleriózy. V novembri 2007 mi diagnostikovali boleriu s výsledokom IgG:1, IgM:140 RU/ml - odvtedy som mala predpísané asi 5 druhov antibiotík - a moja terajšia hodnota bolerie je IgG:1, IgM:205 RU/ml.Ostatné krvné testy čo mi boli robené sú úplne v poriadku. Momentálne mám odporučenú liečbu s hospitalizáciou- antibiotiká do žily.Počula som že máte úspešné výsledky pri riešení problémov s boleriózou. Mohli by ste mi niečo poradiť? - Ďakujem veľmi pekne
Jarmila
2494 6 31.8.2009
asdasd (admin)
1.9.2009 8:46
Dobrý den, hospitalizaci se pravděpodobně nevyhnete při takto velkých hodnotách, kdy nezabírá léčba běžnými antibiotiky. Ke klasické léčbě pak můžete přidat i užívání bylinných a pupenových výtažků, které vám pomohou organismus posílit a zvýšit obranyschopnost v boji proti boreliím.
Borelie většinou v těle přetrvávají delší dobu a mohou se zapouzdřit a schovat po dobu působení jak antibiotik tak výtažků. Postupujeme tak, že se využívá kúra (komplex několika lahviček) a jakmile se kúra doužívá, vybere se hned další. Po využití druhé kúry se nechá 14 dnů až měsíc pauza a znovu se pokračuje další kúrou. Pak se může nechávat i pauza větší, je to individuální a záleží jak se budete cítit. Kúry lze sestavovat postupně a můžete určitě využít dále naši poradnu , kde vám kúry budu sestavovat na základě vašich informací a napíši vše potřebné, abyste si jednotlivé výtažky mohla zde na těchto stránkách objednat. Není radno to podceňovat a určitě to zvádnete. Pro začátek začněte užívat topol bylinný, krvečistící extrakt, lichořeřišnici (kapucínku) bylinnou, břízu. Po využití břízy vezměte místo ní ořešák americký s betaglukanem (orech čierny s betaglukánom) a pokračujte v užívání s topolem bylinným, krvečistícím extraktem a lichořeřišnicí (kapucínkou). Po využití ořešáku vezměte olši (jelšu) a vše doužívejte dokonce. Pak určitě napište. Hodně zdraví.
admin
1.9.2009 9:02
Dobrý deň aj od nás.
Vzhľadom na vaše naozaj mimoriadne vysoké hodnoty IgM, hospitalizáciu nepodceňujte a doporučili by sme Vám po hospitalizácii kontaktovať aj pani MUDr. Ďurovskú z Bratislavy ( www.borelioza.sk ) , ktorá sa špeciálne zaoberá boreliózou a môžeme povedať, že na Slovensku patrí k medicínskej špičke.
Z našich osobných bohatých skúseností s boreliózou a bylinnou liečbou boreliózy vám môžeme povedať, že tinktúry pani Mgr. Podhornej pomohli už veľa ľuďom zbaviť sa pekla menom Borelióza, dokonca dokázali úplne vyčistiť organizmus od borélií, s čím západná medicína má ešte aj dnes veľké problémy a u väčšiny postihnutých stopové množstvá ostávajú po celý život.
Prajeme vám veľa síl v procese vášho uzdravovania. P.M.
Iveta
13.10.2009 12:08
Dobry den!
neviem ci to mozem prisisat borelioze.. V lete som mala na bruchu kliesta.Vytocila som ho po pol hodine.Bolo mi trochu zle ale preslo to.pred tyznom sa mi vyhodil pupacik cerveny, zapaleny, postupne to zacalo hnisat.Som objednan na koznu ambulanciu.Som velmi unavena bolia ma vecer kosti na nohach. Mozem poprosit o radu co by som mal uzivat? Pomohlo by potieranie kostihovej tinktury,
Dakujem Iva
admin
21.10.2009 3:19
Dobrý deň.
Ospravedlňujeme sa za oneskorenú reakciu, ale nevšimli sme si vašu otázku. Vždy do budúcnosti je lepšie položiť novú otázku, ak je to súrne a to neprehliadneme ,-). Preto kvôli rýchlosti odpoviem ja, ak by ste však predsa chcela odpoveď pani magistry, tak sa ešte raz ozvite .
Určite to nepodceňujte a nečakajte kým prídete ku kožnej lekárke, lebo sa môže kľudne jednať o boreliózu. Krv vám na to odoberie aj obvodný lekár, povedzte, že ste mala kliešťa a nenechajte sa odhovoriť z toho odberu.
Pokiaľ prídu výsledky, môže to trvať aj niekoľko týždňov, odporučil by som vám základnú protiboleriózovú kúru - kúra K 24 . Aj v prípade, že sa bolerióza nepotvrdí, kúra vám bude tak či tak prospešná, lebo je zameraná aj na očistu tela od baktérií a je zároveň aj detoxikačná na pečeň.
Čo sa týka kostihojovej tinktúry - ak je to bolerióza, tak vám to nepomôže, ale ani neublíži...
Určite sa nám ozvite. Prajem skoré uzdravenie. P.M.
Iveta
27.10.2009 1:59
Bola som u lekarky, vravela že to nebude od klišťa...predpisala Baneocin, ustupuje to...ale vďaka za radu, pôjdem na odber krvi. Prosím ako si objednať tovar? V akej cene?Ďaklujem
Iva
admin
27.10.2009 10:47
Návod na objednanie tovaru je v hornom menu pod názvom "Ako nakupovať", ale kľudne môžete objednať tovar mailom, ktorý je uvedený v kontakte alebo telefonicky na 0905 344 033.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní