Bolesť hlavy s následným vracaním

Dobrý deň, 9 ročný chlapček má už 2 roky silné migrény (každých 10 dní opakujúce sa), lokalizované na čielku s následným vracaním. Potom má pocit strašnej únavy a chladu, vyspinká sa, vstane , hladný je, ale po napapaní sa zas vyvracia. To vracanie po najedení sa predtým nebolo, to iba teraz posledné dni. Pri bolesti hlavy sa mu točí hlava a bolia ho očká a večer máva studené nohy. Trošku má problém aj s koncentráciou. Problém má aj so stolicou, nie je každý deň a je suchšia, možno až bobkovitá. Tváričku má skôr bledučku a v podstate nechce veľmi papať, len špageti. Poradte prosím akoby sme mu mohli pomôcť. Ďakujem pekne.
LP123
89 2 24.9.2019
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
24.9.2019 20:45

Dobrý deň, nepíšete podrobnosti... či absolvoval odborné  neurologické vyšetrenie, taktiež vyšetrenie u očného lekára? Čo odborný lekári zistili? ... Či niečo užíva? Bez základných informácií nemôžeme nastaviť bylinnú liečbu. S pozdravom

LP123
24.9.2019 21:22
Dobrý večer, absolvoval všetky možné vyšetrenia, aj neurologické. Lekári nič nezistili. Pri bolesti hlavy užíva Panadol, na zmiernenie bolesti. Inak nič iné. Ďakujem.