Bolesti

Dobry den, mavam problemy s mocovym mechurom, bolest v oblasti mechura,ziadne palenie pri moceni.Urolog mi povedal ze kedze sa nebudim v noci,nie je to mechur .Gynekologicka tiez nic zavazne nenasla.Kedze zijem mimo Sk s vysokou vlhkostou a plesnami vo vzduchu,niekt.mi vraveli ze je to spojene s tym.Cez Covid karantenu som dostala nej.gynek.infekciu,lekarka mi dala masticku kt.mi nezaberala.Brala som probiotika aj robila kupele v hypermangane.Na Sk mi povedala p.doktorka je ze to akoby chronicka mikoza.Vylucila som bielu muku,cukor atd.beriem grep.extrakt.oregano,kapucinku.Menstruacia mi meskala, teraz som ju dostala po 14 dnoch a mala som zase bolest v oblasti mechura,teraz citim asi maternicu.Brala som animikotika aj capiky.Viete mi poradit ako dalej, moj problem je gyneko-urologicky a uz neviem ako dalej.Priatel mal pesen na nechte,vyhodil sa mu aj ekzem teraz berie antifingal tabletky tak sa len bojim, ci mi to nezhorsil hoci pouzivame kondom.Dakujem.
VikaK
89 1 22.8.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
24.8.2020 20:16

Dobrý deň, odporúčame súčasne užívať gotu-kolu T10, feminu T9, plamienku T35 a čiernu ríbezľu-malinu P10 a obličkovú zmes T23.

Nasaďte si k bylinkovej kúre 1x denne užívať tieto špeciálne  raw  probiotiká vaginal care,  aby sa preliečilo a dostalo do rovnováhy celé ženské telo.

Zároveň si natierajte pošvu rakytníkovým olejom, môžete nakvapkať aj na tampón.

V lekárni si kúpte kryštalický hypermangán. Zarobte si vodu s hypermangánom tak, aby vznikol slabučko ružový roztok – len pár zrniečok hypermangánu do vody a oplachujte si pár krát týždenne genitálie, ak by bol pohlavný styk tak taktiež aj partner penis.

Dole sa umývajte len s týmto hydrofilným olejom FEMA , nepoužívajte žiadne chemické prostriedky a mydlá. Často príčinou problému je prostredie v čreve, preto pri silných candidách pred danou kúrou, ktorú som popísal začíname očistou črevného traktu pomocou týchto špeciálnych enzýmov flora-cleanse. Prajeme veľa zdravia