Bolesti v bedrách

Dobrý deň, pani má dosť silné bolesti v bedrových kĺboch, hlavne na jednej strane a to pravej. Má aj silnú skoliózu v hrudnej časti chrbta práve do pravej strany a celá tá strana ju aj pobolieva. Bedrové kĺby sú po výmene, momentálne sú titánové a bolesť sa objavila cca 5 rokov po operácii. Poprosím radu, ako postupovať pri riešení tých bolestí. Ďakujem.
LP123
107 2 26.6.2019
Pavol Machnič (admin)
28.6.2019 23:29

Dobrý deň, odporúčame súčasne brať topoľ T42, machovka T47, ľubovník T40 a vŕba P49. S hodinovým odstupom túťobník a čiernu ríbezľu-borovicu-vinič P9. Tiež je vhodný kolagén a obklady z boshofit profi. Naneste bishofit, prekryte potravinárskou fóliou, nechajte pôsobiť cca 30 minút a potom natrite šungitovým krémom alebo sustarad krémom. Potom sa nám ozvite, či došlo k zlepšeniu. Prajeme veľa zdravia.

LP123
12.8.2019 9:59
Dobrý deň, chcela by som sa ďalej popýtať, ako postupovať. Pani užíva tinktúry, ktoré ste doporučili a plus to kombinujeme s liečebnými masážami . V celku sa dá povedať, že stav sa stabilizoval, bolesti ustúpili, cíti sa dobre. Jedine čo stále pretrváva sú kŕče v nohách, hlavne v lýtkach a to dosť silné, až tak, že oslabia pocit stability na nohách. Čo by ste doporučili na doliečenie? Ďakujem.