Bolesti v bedrovom kĺbe.

Dobrý deň. Mam na vás prosbu. Potrebujem poradiť, je tomu asi mesiac čo som začala pociťovať bolesť v pravom bedrovom kĺbe.Chodim veľa pešo 5-6km denne a dosť ma to začalo obmedzovať. Zatiaľ som nebola ešte u ortopeda. Je tomu už asi 5 rokov co som mala bolesti v ramene, bolo zistené na magn.rez.ze je tam artroza. Rameno mam zatiaľ v poriadku, len tento kĺb ma teraz pobolieva. Preto by som vás poprosila o radu.Mám 57 rokov.
Eva Kovacova
34 1 21.5.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
21.5.2020 21:13

Dobrý deň, vnútorne odporúčame začať s bylinkovou kúrou, a to: Jelša P36 spolu s Topoľom T42 a Túžobníkom brestovým T56.

Počas dňa popíjať himalájsky čaj Slesaka

Taktiež odporúčame raw vápnik. https://www.zdravysvet.sk/p/vitamin-code-raw-vapnik-120-kapsul

Nech využíva z každého aspoň dve fľaštičky a následne sa nám ozvite, aby sme dali na základe aktuálneho stavu pokračovaciu liečbu.

Zvonku robiť obklady postihnutých častí svalov a kĺbov magnéziovým olejom https://www.zdravysvet.sk/p/magneziovy-olej-200ml +  natriete https://www.zdravysvet.sk/p/sustarad-krem-150ml Natretú časť obalíte potravinárskou fóliu a necháte pôsobiť aspoň pól hodiny, ale kľudne aj hodinu denne.

Do budúcna dávame do pozornosti dlhodobú výživu kĺbov (minimálne 3 mesiace a následne aj preventívne) vyživovať, je to jedna z najdôležitejších vecí, a to napr. týmto prípravkom https://www.zdravysvet.sk/p/fyi-ultra-vyziva-klbov-a-chrupaviek-120-kapsul alebo užívať kolagén  a kolagénovú výživu. Tu je link na dobré kolagény https://www.zdravysvet.sk/search?q=kolag%C3%A9n

Dávajte pozor na preťažovanie kĺbov, buďte už opatrná. 

Prajeme veľa zdravia.