bolestiva menzes

Dobry den,chcem Vas poprosit o radu, co by ste mi doporucili uzivat na bolestivu menstruaciu.Lekar mi predpisal HAK, ale bolesti stale pretrvavali.Doporucil mi endoskopicke vysetrenie na endiometriozu.Planujeme dieta.
Taktiez by som Vas chcela poprosit o info, pre otca, kt. je po mozgovej prihode, lieci sa na vysoky krv.tlac, ma 2stenty v aorte a cieve oblickovej.Uziva vela liekov,najnovsie zistili tukovatenie pecene.Priblal...
eva
1252 3 30.9.2015
admin
30.9.2015 7:42
Dobrý deň, odporúčame Vám vyskúšať feminu T9, rimbabu T37, nechtík T27 a čiernu ríbezľu-malinu P10. využívajte 2 kúry za sebou a potom sa nám ozvite, či sa zlepšil Váš problém.
Ockovi odporúčame pilogal plus - 2 tabl. 3-krát denne a z gemmoterapie ježibabu guľatohlavú T1, muškát T31 a javor P17. Stukovatenú pečeň má v súčasnosti mnoho ľudí, s tým si nerobte starosti, prvoradé je srdiečko. Pečeň si môže zregenerovať borievkou P15, ale tú môže až po využívaní všetkých tinktúr, úplne na záver, alebo si najskôr využíva borievku a až potom ostatné tinktúrky. Borievka regeneruje aj ťažké poškodenie pečene.
Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
eva
4.10.2015 10:26
Ďakujem pekne za odpoveď pani magistra.Môžem u ocka začať s pilogal plus prípadne borievkou?Berie práve prášok na čistenie ciev,odporučili nám to v kario centre po zákroku.Najviac ma u neho znepokojuje to preberanie:-(.Lieky na tlak ho utlmuju,malo sa hýbe:((.
admin
5.10.2015 6:54
Dobrý deň, môžete začať pilogalom plus a borievkou, keďže má prášok na čistenie ciev. Priberanie je z toho, že obmedzil pohyb. Momentálne nemôžeme uňho nasadiť ani tinktúry na odbúranie tuku, jeho zdravotný stav momentálne neumožňuje riešiť váhu. Jediné čo by ste mohli, skúsiť zmeniť stravu. Doobeda mu robte smoothies, nakrájajte ovocie na kúsky - ananás, banán, jablko, hrozno, hrušku, dajte za hršť listov z baby špenátu, trošku vody, môžete dať aj teraz škoricu a všetko zmixujte. Toto nech popíja pomaličky celé doobedie. Pokojne 1,5 l môže vypiť za doobedie. Telo sa bude pekne čistiť, odľahčí sa srdiečko, prečistí črevný trakt, neuberie mu to už od rána energiu, bude sa mu lepšie hýbať aj rozmýšľať- Ak by si zvykol na túto stravu doobeda, bolo by to veľmi dobré. Obmedzte chlieb a biele pečivo, môžete ho nahradiť macesom. Okolo 13.00-14.00  môže ľahký obed, ako prílohu zvoľte zelenninu čerstvú alebo pripravenú na pare, udusenú na rôzne spôsoby. Večer po 18.00 mu už nedávajte žiadne ovocie. keď bude môcť, zaraďte krátke prechádzky., aby sa trošku hýbal. Váha pôjde dole len so zmenou jedálneho lístku. Aj z hľadiska jeho zdravotného stavu je nutné upraviť stravu. veľa zdravia praje Mgr. Dagmar Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní