Bolestivé a svrbive vyrážky

Dobrý deň.prosim vás už asi 4 mesiac mam strašnú tvar. Bolavu vyrážky mam len na lícach q licnich kostiach bolia q svrbia ma robia sa mi aj tak vacsie tvrdšie gulky q tvar mam ako krupicu.nikto nevie co t9 je.chcela som poslať foto ape nedá sa.dakujem za radu
michaelasvecova88@gmail.com
309 1 25.7.2023
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
28.7.2023 14:57

Dobrý deň, 

prečítajte si náš článok https://www.zdravysvet.sk/blog/zahodte-akne-konecne-do-kosa-a-budte-krasne, aby ste pochopili dôležitosť komplexného postupu.

Vnútorne užívajte kombináciu tinktúr Femina T9 + PG7 ríbezľa s betaglukánom a kapucínka T21.  S hodinovým odstupom od týchto tinktúr jelša P36. Po doužívaní P36 namiesto nej spolu s T9, PG7 a T21 helmifit. Súčasne s nimi podľa návodu Reishi Rg 30.  Vždy ak je zhoršený stav, tak 2x denne, keď je stav stabilizovaný, tak 1 x denne.

Na podporu pľúc lipozomálny vitamín dýchacie cesty. Väčšinou akné na lícach a lícnych kostiach súvisia s pľúcami, takže ich treba podporiť a pod očami so slezinou, takže taktiež riešte imunitu. Na imunitu máte reishi RG30 a taktiež sú vhodné raw probiotiká vaginal care alebo pre ženy. Pleť čistite lopúchovým výxluhom. Robte z neho obklady 3-krát denne.

Potom sa nám ozvite, či došlo k zlepšeniu.

Prajeme veľa zdravia

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní