Borelióza

Dobrý deň, chcela by som sa s Vami poradiť ohľadom kúry na boreliózu. Vyhodil sa mi na ruke fľak po malom štípanci, neviem o tom žeby to bolo od kliešťa. U lekára som bola, predpísal mi antibiotiká Doxyhexal, 20 tabliet, ktoré som práve dobrala, povedal, že krv na testy mi znova vezme o pár mesiacov. Chcela by som si zakúpiť niektorú z Vašich kúr, neviem aká mi bude stačiť, či musím vybrať celý rad kúry B, alebo iba niektoré. Občas pociťujem bolesť svalov a únavy, ale neviem či to je z antibiotík alebo boreliózy. Ďakujem za odpoveď.
Jana
162 2 23.8.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
24.8.2020 20:34

Dobrý deň, antibiotiká je potrebné brať minimálne 30 dní bez prestávky. K atb špeciálne raw probiotiká ultimate care. Z gemmoterapie kúra B1. Potom sa nám ozvite, ako sa cítite, podľa toho budeme pokračovať v bylinnej liečbe. Prajeme veľa zdravia

9sasulik9@azet.sk
3.9.2020 22:36
Dobrý deň, diagnostikovali mi boreliozu. Najprv ma boleli kĺby, trpol mi licny sval a bola som unavená... teraz je to lepšie kĺby ma nebolia len sem tam unava a sem tam trpnutie lica... Bola som aj u infektologa atb mi nedal, ze vraj výsledky nie sú zlé a mohla by si poradiť aj imunita... ale predsa len by som skúsila aspoň vašu kúru, len neviem ktorá je ta správna pre mňa... Ďakujem za odpoveď :)