Borelioza a vnutorny herpes

Dobrý deň, partnerovi bola zhruba pred rokom stanovená dg.M.Lyme - včasná diseminovaná forma,a Podozrenie na aktivitu VZV - herpes sine herpete .Po takmer roku liečby znejú dg. nasledovne:
Únavový syndróm
M.Lyme - včasná diseminovaná forma
Vertigo a tinitus
Podozrenie na aktivitu VZV - herpes sine herpete.
Momentálne jeho liečba už druhý týždeň vyzerá nasledovne:parenterálna liečba atb + vitamin C inf. + Pyridoxín i.v.
Bohužiaľ, je jeden z tých pacientov kde choroba aspoň podľa príznakov naberá progres a liečba infektológom zatiaľ nezabrala/ani po roku/. Problémy sa pridružujú aj po neurologickej stránke - točenie hlavy, závrate, tinitus, bolesti hlavy, zažívacie ťažkosti - hnačka, poruchy trávenia a nastupujú i úzkosti a apatia. Celkovo je veľmi vyčerpaný, za posledné obdobie schudol 10 kg. Prešli sme vyšetrenia od hlavy až po päty, všetko okrem uvedených dg. je v podstate v norme. Zhoršuje sa mu zrak a sluch, čo lekár povedal, že je následkom boreliózy. Je to hrozné, pretože v minulosti žiadne výrazné zdravotné problémy nemal a zrazu je mu stále zle. Chcela by som Vás poprosiť o radu aké bylinky by mu mohli pomôcť, prípadne či sa niečo odporúča vylúčiť zo stravy / počula som, že potraviny s obsahom železa/.
Ďakujem za každú radu.
Denisa
1507 1 17.9.2015
admin
17.9.2015 10:35
Dobrý deň,odporúčame Vám súčasne užívať 3 fľaštičky  topoľu P46 ,3 fľaštičky  helmifitu, k tomu kalissiu SV8 a smilax SV12. najskôr bude užívať topoľ a helmifit, s hodinovým odstupom od nich kalissiu a smilax. Všetko 3-krát denne. Na zažívacie ťažkosti dajte befungin- zarobte ho podľa návodu do vody a bude ho užívať 3-krát denne. Regeneruje celý črevný trakt. Borelióza je zákerná, treba s ňou bojovať. Liečba trvá dlho,ale nič iné Vám neostáva. Dôležitý je topoľ,užívajte ho dlhodobo bez prestávky- 6 mesiacov, čistí telo od borélií. Verte, že problémy budú pomaly ustupovať. Po využívaní tejto kúry sa nám ozvite, ako sa cíti.  Veľa trpezlivosti a zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D.Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní