brušné adhézie

Dobrý deň.Chcela by som sa opýtať, či sú nejaké bylinky,ktoré zabraňujú vzniku zrastov v brušnej dutine.Som po 4 brušných operáciách-ileus tenkého čreva,rozsiahla adheziolýza na tenkom čreve+odstránenie slepého čreva,reoperácia kvôli perforácii tenkého čreva,a opäť rozsiahla adheziolýza+operácia slabinového pruhu na pravej strane.Následkom operácií sa mi tvoria rozsiahle zrasty v brušnej dutine,najmä na tenkom čreve, a mám oslabenú brušnú stenu-neoperovaný slabinový pruh na ľavej strane.Momentálne zdravot.problémy:pobolievanie operovaného slabinového pruhu,zrasty,bolesti a kŕče v brušnej dutine,zápchanafukovanie.Držím šetriacu diétu na odporúčanie lekárov.Vopred ďakujem za odpoveď a za Vašu radu.
Martina
3392 2 19.10.2010
admin
25.10.2010 7:45
Dobrý deň, v prvom rade je potrebné sa pozrieť, čo spôsobuje vznik hernie - z duchovného hľadiska. tam je hlavná príčina. ak ju pochopíte, nebudú sa vám tvoriť zrasty, a telo sa zregeneruje. Telo prostredníctvom hernie hovorí: prepínaš svoje sily, psychické a duševné, alebo sa preceňuješ. Nemusíš znášať nič, čo sa ti nepáči alebo čo nechceš. Si k sebe úprimný? Neustupuješ príliš tlaku okolia? Maj sa rád, odpočiň si, urob si radosť. Ale najprv sa dobre pozri do svojho vnútra. Je potrebné tam poupratovať.
Z bylín by som doporučila gemmoterapiu (výžky z púčikov z rastlín) brezu a Fit colon s betaglukánom. Na brucho obklady zo zeleného ílu. Brať vitamíny - E, zinok, vit.A. Olej ľanový - vtierať do oblasti brucha a podbruška, alebo konopný, alebo nimbový.
Uvoľňujúca masáž chodidiel je vhodná.
Veľa odvahy!
Martina
26.10.2010 5:40
Ďakujem Vám za Vašu odpoveď.Vaše výrobky si objednám, len sa chcem spýtať na zelený íl-ktorý výrobok si mám objednať,keďže je ich v ponuke viac.Ešte sa chcem poradiť ohľadom čajov a tinktúr,ktoré používam:proti tvorbe zrastov v brušnej dutine a proti zápalom pijem harmančekový a repíkový čaj.Na posilnenie čriev alchemilkový čaj, a tinktúru z pastierkej kapsičky používam na natieranie miesta slabinovej hernie.Okrem toho pravidelne absolvujem akupunktúru,ktorá mi veľmi pomáha,a zmierňuje bolesti brucha, ktoré mi spôsobujú zrasty.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní