Candida opakovaná III.

Dobrý deň,
chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za pomoc. Problémy s candidou a bakteriálnou vaginózou sú prakticky preč. Brala som dve kúry (femina, cesnak, grep, ofenz a femina,plamienka,helmifit,stopkok,šišák bajkalský) od novembra do marca podľa Vašich inštrukcií. Nepoužívam žiadnu chémiu na umývanie ani na pranie. Naučila som sa ako si rýchlo pomôcť (bylinky, sedacie, kúpele...), keď sa nejaké diskonforty objavujú. Zaujímavosťou pre mňa je zistenie, že keď som brala tinktúry a zároveň som sa snažila obmedziť cukor a bielu múku, brala som probiotiká, pekne sa mi darilo schudnúť (schudla som 8 kg), zaujímavé je práve to, že bylinky mi museli upraviť nejaké pochody, lebo sladké mi vôbec nechýbalo ani "záchvatové" jedenie sa u mňa neobjavovalo. Teraz mesiac po bylinkách zase niečo nefunguje. Neviem, čím to je. Nadváhu mám stále 15 kg a teraz vlastne neviem, či to chudnutie u mňa je len o pevnej vôli, zdravej strave atď. Taktiež som si konečne po 6 rokoch vyliečila chronický zápal nosohltana (ako vedľajší efekt), pri každom prechladnutí mi bolestivo puchli sliznice. Zato tiež vďačím určite nejakým z byliniek, ktoré som mala v kúre. Problémy, ktoré by som chcela riešiť v budúcnosti je sezónna peľová alergia,vysoké trombocyty v krvi a začínajúce kŕčové žily. Bohužiaľ na Vašom seminári sa zúčastniť nemôžem (synček má prijímanie), tak dúfam, že to nie je posledná akcia, ktorú organizujete.
Ešte raz Vám ďakujem a prajem veľa zdravia, spokojnosti a ďalších objavov. Verím, že sa uvidíme. Zuzana
Zuzana
1202 1 5.5.2015
admin
5.5.2015 7:52
Dobrý deň, mali ste tak širokospektrálne zostavenú kúru, že sme preliečili mnoho Vašich problémov naraz. vaše problémy, ktoré ešte teraz spomínate môžete riešiť plamienkou T35 a čiernou ríbezľou-kalinou-rozmarínom P8, po čiernej ríbezli môžete využívať ružu-jedľu-hrab P42. na kŕčové žily je výborný pagaštan konský P21 a pilogal plus - tabletková forma. Pagaštan konský však môžete užívať až po doužívaní P8 alebo ak by ste ich užívali spolu v kúre, musíte si ich dať v polovičnej dávke.
Vašu váhu môžete upraviť správnou životosprávou, doobeda pite len smoothies - čiže zmixujte akékoľvek ovocie - ananás, banán, jaablko, hrušku, hrozno, čo máte, pridajte za hrsť listov z baby špenátu, dajte trošku vody, v lete môžete aj ľad, zmixujte a pite celé doobedie. Medzi 13.00-14.00 si dajte ľahký obed, poobede zeleninu, večer po 18.00 nejedzte už ovocie. V priebehu dňa si môžete dať aj zakysanú cvikľovú šťavu - 2 dcl za deň, túto dávku si rozdeľte na niekoľko častí a vypite. Nezabúdajte na pohyb, cvičenie, prechádzky, bez toho kilá idú dole horšie. Z jedálnička vyhoďte chlieb a pečivo, ak by bolo najhoršie, môžete maces - tej je bez kvasníc. najlepší majú v Bille, je veľmi chutný, chrumkavý, môžete si ho aj natrieť maslom... Teraz si môžete robiť zeleninové šaláty, ovocné šaláty, čokoľvek, ide sezóna, takže bude všetkého dostatok. Môžete si pridať do stravy zelené potraviny - chlorellu, spirulinu, zelený jačmeň. Sú veľmi dobré pri zhadzovaní kíl. škoda, že nemôžete prísť na seminár, budeme práve o tomto všetkom hovoriť, ale samozrejme budeme v seminároch pokračovať, takže pozerajte stránočku, tam bude vždy info o seminároch. Tiež aspoň 2-krát za rok by ste si mali urobiť preventívnu kúru aj na mykózy a ženské problémy. Viete, čo v nej bolo, takže si ju môžete sama nasadiť. Kľudne do kúry k plamienke si môžete pridať feminu, tá je veľmi dobrá na hormonálnu nerovnováhu, ktorá práve spôsobuje mykózy a ženské problémy. Som rada, že ste chémiu nahradili prírodou a výsledky sa dostavili a ešte dostavia. Všetko je v našich rukách, záleží od nášho myslenia, konania, rozhodnutí, ako náš život bude pokračovať ďalej. Vždy majte na pamäti, že každá choroba či zdravotný problém nás posúva vpred, núti nás zmeniť zastarané spôsoby v živote a nahradiť ich novými prístupmi vo výžive i v živote. Verím, že sa niekedy stretneme či už na bylinkovom seminári alebo možno na konzultácii. Samozrejme, ak by ste čokoľvek potrebovali, môžete zavolať na tel.: 0918 981 709, rada Vám poradím. :-) Prajem Vám veľa zdravia a nech sa Vám plnia sny a priania, ktoré máte. S úctou D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní