Candida v pošve a streptokok v hrdle

Dobry den, mohli by ste mi prosim poradit, ake tinktury (popr.co ine okrem obmedzenia sladkeho, muky atd.) si mam zakupit, ak ma trapia kazdomesacne mykozy pred menzesom? Pocas kojenia (ked som menzes nemala) som mykozu nedostala ani raz. Druha otazka. Vo februari som uzivala troje antibiotika za sebou, nalez bol streptokok pyogenes. Odvtedy som v podstate zdrava, ale hrdlo ma obcas pobolieva. Mavam aj tzv.mandlove kamene. Co by ste mi, prosim Vas, odporucili? Dakujem za rady.
mary.jurisova@gmail.com
1295 1 26.7.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
26.7.2020 18:21

Dobrý deň, mykózy súvisia aj s antibiotikami, ktoré ste užívali. 

Odporúčame brať spolu tinktúry : Femina T9  + Plamienka zamatovohlúbiková T35 + gotu kola + tinktúru P10 ríbezľa-ostružina malina ostruzinaP10.  Kúru treba užívať 2 mesiace, aby pokryla 2 menštruačné cykly. 

Nasaďte si k bylinkovej kúre 1x denne užívať tieto špeciálne probiotiká raw probiotiká vaginal care,  aby sa preliečilo a dostalo do rovnováhy celé ženské telo a zároveň sa p nimi reliečia vaše mykózy.

Zároveň si natierajte pošvu rakytníkovým olejom, môžete nakvapkať aj na tampón.

V lekárni si kúpte kryštalický hypermangán. Zarobte si vodu s hypermangánom tak, aby vznikol slabučko ružový roztok – len pár zrniečok hypermangánu do vody a umývajte sa zospodu  1-krát denne , ak by bol pohlavný styk, tak taktiež by bolo vhodné, aby si  aj partner hypermangánom oplachoval penis.

Dole sa umývajte len s týmto hydrofilným olejom FEMA , nepoužívajte žiadne chemické prostriedky a mydlá. Často príčinou problému je prostredie v čreve, preto pri silných candidách pred danou kúrou, ktorú som popísal začíname očistou črevného traktu pomocou týchto špeciálnych enzýmov flora-cleanse. Kandida totiž súvisí s tráviacim traktom. 

Čo sa týka hrdla, striekajte ho 2-krát denne propolis sprejom. Nemôžeme naraz nasadiť byliny aj na hrdlo a streptokoka. Najskôr riešte jedno a potom druhé. Keď doužívate kúru na mykózy, môžete brať grep T11, cesnak T4, kapucínka T21 a jelša P36.  Imunitu posilnite reishi ganodermou RG-30 1 tob. denne. 

Prajeme veľa zdravia.

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní