cedrový olej

Dobrý deň, už viac rokov mám problémy s tetániou a trávením. Momentálne užívam liek Rivotril, ktorý už nie je na Slovensku dostať. Chcela by som ho nahradiť niečím prírodným. Bol by vhodný aj cédrový olej, nakoľko si myslím, že tetániu mi spôsobuje zlé trávenie. Ďakujem za odpoveď.
topina
269 3 30.4.2019
Pavol Machnič (admin)
1.5.2019 20:13

Dobrý deň, cédrový olej slúži na problémy s dýchaním, prieduškami, hrdlom a pľúcami. Ma trávenie odporúčame čagu - koncentrát. 1 moka lyžičku zamiešajte do 2 dcl vody a vypite ráno, to isté urobte večer. čagu užívajte minimálne mesiac, môžete dlhodobo. Na zlepšenie trávenia a zároveň aj na zvýšenie imunity odporúčame raw probiotiká pre ženy. Na tetániu odporúčame súčasne užívať cedof, vrbku T43 a lipu P28. Máme aj špeciálne probiotiká raw probiotiká mood. Tie by sme však vyskúšali až v druhom kroku. Najskôr odporúčame začať čagou a gemmoterapiou, uvidíme, ako sa budete cítiť a až potom by ste prešli na raw probiotiká mood - 1 tob. denne. Ozvite sa nám po využívaní celej kúry. Prajeme veľa zdravia.

topina
2.5.2019 7:37
Ďakujem za odpoveď.
topina
9.5.2019 13:46
Dobrý deň, p. Machnič, začala som používať čagu podľa Vášho odporúčania. Neviem, či to je pre mňa "silná" dávka, ale cca po pol hodine sa mi začal stav tetánie zhoršovať. Prešla som radšej na udržiavaciu dávku. Neviem, či si nahováram, ale po užití čagu sa necítom dobre.