Chlamídie

Dobrý večer,využívala som celé balenie pilogalu plus,tak ako ste mi odporučila 3.3.na temu chlamídií,bohužial pri dýchaní sa mi neulavilo,poprosím o radu,či by som mohla skusiť užívať niečo iné.Bola som aj na kontrole cholesterolu,užívala som chitosan ,tak celkovy cholesterol mam dobrý,akurat mám zvýšené hodnoty triglycer.P.doktorka mi chcela zvýšiť dávku atorisu,čomu sa ja bránim,tak mi teda dala flavobion a o mesiac mam isť opat na ko.Povedala mi,že to može suvisieť so štítnou žlazou,mam zníženu funkciu,zatial som bez liekou,na kontrolu idem v juni.Preto by som Vás pekne poprosila zhodnotit tieto výsledky,aj čo sa týka toho ztaženého nadychovania a poradit mi nejake preparaty.aby som mohla byt bez liekou.Vela veci sa snažím ovplyvnit aj stravou.Velmi pekne vam ďakujem za radu aj za Vašu prácu.Pekné sviatky Vam prajem.
Katarína
Katarína
1497 2 4.4.2015
admin
4.4.2015 10:20
Dobrý deň, vôbec nepíšete, či ste boli na vyšetrení chlamýdií, tak ako sme Vám odporučili. Čo sa týka dýchania, cholesterol nemá s dýchaním nič spoločné, taktiež flavobion Vám nepomôže pri dýchaní, regeneruje pečeň. Štítna žľaza nemá s dýchaním tiež nič spoločné, môže sa Vám tak akurát pri nej rozbúchať srdce. Určite by ste mali ísť na relevantné vyšetrenie k odbornému lekárovi, aby sme Vám aj my dokázali nastaviť liečbu. Čo Vám lekárka povedala na zhoršené dýchanie? Kde je príčina tohto problému? Vôbec sa nemáme od čoho odraziť. Ak by príčinou boli chlamýdie, vtedy by sme odporučili chlamysan, plamienku T35 a orech americký P38, ale to by museli byť chlamýdie potvrdené od lekára testami. Zhoršené dýchanie by mohlo byť práve chlamýdiami. Nič iné nám teda nevychádza, keď píšete, že pilogal plus nezabral vo Vašom prípade. Žiaľ, z Vašich slov a bez odborných lekárskych vyšetrení Vám poradiť nedokážeme. Ešte raz, ak sa Vám zle dýcha, mali by ste si dať vyšetriť pľúca, dať si urobiť testy na chlamýdie, ale taktiež si dajte vyšetriť aj srdce, či je v poriadku prekrvenie srdcového svalu. Tieto vyšetrenia ste si mali žiadať od lekárky. Ak budete mať výsledky vyšetrení, hneď sa nám ozvite, potom dokážeme nastaviť liečbu. Veľa zdravia prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
Katarína
30.4.2015 9:30
Dobrý den,tak Vám píšem po dlhšom čase,čakala som na výsledky vyšetrení,takže - chlamídie sa nepotvrdili ,RTG pluc v poriadku,EKG v poriadku,spirometria v norme,p.doktorka mi povedala ohladom staženého dýchania,že to može byť aj z toho,že v práci som v jednej polohe/pracujem v obchode/ a že sa mi možu skracovat svaly a toto može byť dovodom zťaženeho dýchania,ale s tým som sa nejako nestotožnila.Okrem toho sa snažím cvičiť aby som bola trochu v kondícii,takže ak by ste mi vedeli poradiť bola by som vďačná,okrem toho vas prosim ako som písala,mám zníženú funkciu štítnej žlazy,zatial som bez liekou,v juni idem na kontrolu a chcela by som užit niečo preventivne,zaujal ma z vašej ponuky jod,myslite že by som ho mohla užívať a ak ano v akých dávkach a akých intervaloch.Ďakujem pekne za odpoveď a prajem pekný deň.

Katarína
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní