Čo odporúčate?

Dobrý večer! V januári 2008 som vysadila antikoncepciu, v apríli som už bola tehotná, ale po skoro 3 mesiacoch sme museli podstúpiť kyret. V Oktorbi sme otehotneli znova ale zasa sme o to prišli. Zistili nám, že som prekonala mononukleózu a nejaký zápal. Teraz je všetko v poriadku. Od prveho potratu som dokopy az do januára tohto roku pribrala z 55 KG na 79. A vďaka tomu mám aj v zvýšený cukor ale neliečia ma naň zatiaľ.(pomaly klesá)Teraz mám 75 KG. (Nedarí sa mi to dať dolu, čo som v minulosti s tým nemala problémy).Neviem či to má niečo spoločné s tým, že od Februára nevieme znova otehotnieť. Veľmi túžime po bábätku. Ak teraz dostanem menzes (mal by prísť 12.8. , ale mám to nepravidelné) chceme ísť na IUI (insemináciu). Začala som piť čaj Gravozen (vypila som zatiaľ jeden celý sáčik a teraz popíjam druhý. Chcem sa s vami poradiť o tom, čo by bolo možno pre nás lepšie. Neviem či vám stačí toľko popísané... Vopred Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. S pozdravom Monika M.
Monika
1674 3 5.8.2009
asdasd (admin)
6.8.2009 8:20
Paní potřebuje pročistit organismus a dát dopořádku hormonální nerovnováhu a s tím souvisí i redukce hmotnosti. Doporučuji začít sestavenou kúrou, která obsahuje:
tinktury z bylín: femina, brodecký ortislim, krvečistící extrakt, tinktury z pupenu (tinktury z púčikov rastlín): dub, maliník (ostružina malinová) , kopřiva (pŕhľava)
Postup užívání:
1. současne femina + brodecký ortislim + krvečistící extrakt +dub
2. po využívání dubu nahradit ho maliníkem (ostružina malinová)
3. po využívání maliníku (ostružina malinová) nahradit ho kopřivou (pŕhľava)
po využití této kúry je vhodné napsat co se případně změnilo, jak se bude paní cítit a podle toho pokračovat v užívání. Chce to čas a hlavně i psychickou pohodu.
Monika
4.9.2009 7:30
Dobrý deň..
Dnes som podstúpila niečo podobné ako insemináciu... Včera u mňa prebehla ovulácia.
Chcela by som sa spýtať, že ak zistím, že som tehotná mám vysadiť tie kvapky všetky? lebo je tam písané, že nie je vhodné pre tehotné ženy.. alebo ich mám vysadiť skôr...? Neviem ako mám postupovať.
Ďakujeme za skorú odpoveď!
S pozdravom Monika
asdasd (admin)
7.9.2009 2:53
Tinktury, které vyrábíme jsou čistě přírodní výtažky, ale obsahují líh, proto je na lahvičkách napsané, že to nesmí užívat děti ani těhotné a kojící ženy. Osobně si myslíme, že pár kapiček neublíží. Můžete nakapat do 20ml vlažnější vody a nechat chvíli odstát, tím se líh vyruší. Nemusíte se obávat ničeho a preventivně kapat kapičky už nyní do vody.
Přeji hodně štěstí.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní