Čo užívať na zväčšenu limfaticku uzlinu

Nahmatala som si pod pazuchou zväčšenú limfatickú uzlinu. Absolvovala som ultrazvuk aj mammograf prsníkov-negatívne, testy krvi-hematologia tiež negatívne. Lekárka z hematologie ma poslala na chirurgiu odobrať vzorku. Bola som aj na digitálny mamograf vo Vitare v Košiciach, kde mi doporučili, aby som si odobrať vzorku nedala. Doporučili mi, ešte urobiť digitálny ultrazvuk zubov. Asi mesiac predtým, ako sa mi tá uzlina urobila som bola chorá /bežne ako v zime prechladenie, hrdlo, kašeľ/ liečila som sa len doma asi dva týždne a prešlo a tiež spomínam si vtedy ma bolelo aj ucho a tiež som to liečila len po domácky. Vo Vitare mi doporučili absolvovať aj lymfomasáže, bola som na štyri a zdalo sa mi, že ta uzlina sa trochu zmenšila. Ale dnes som si hmatala uzlinu a zdá sa mi, že znovu je taká, ako bola. Poraďte mi prosím, či vo Vaších bylinných výrobkoch nie je niečo, čo by mi mohlo pomôcť.
bardejovska
325 3 10.3.2019
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
10.3.2019 15:17

Dobrý deň, odporúčame zvonku natierať uzlinu mamma gelom, vždy večer. Vnútorne z gemmoterapie gotu -cola T10, grep T11 a jarabina oskorušová P19, po doužívaní P19 gaštan P22. S hodinovým odstupom carcinae PG59. Podporte imunitu reishi ganodermou RG-30 1 tob. ráno a z GL-30 1 tob. večer. Potom sa nám ozvite, či sa stav zlepšil. Prajeme veľa zdravia

bardejovska
8.4.2019 7:35
Robím to takto ako ste doporučili, zatiaľ bezo zmien, lymfatická uzlina je stále veľkosti ako čerešňa. Bola som u internistu a povedal, že mam niečo s obličkami, že sa mi tratia bielkoviny, treba hľadať ložisko, mám isť na ultrazvuk zubou a tiež na kompletné vyšetrenie k krčnému lekárovi.
bardejovska
1.6.2020 18:04
nakoniec je z toho rakovina lymfomu....