cysta

Mam cystu na krku a častu mykozu,čo možno spolu suvisi,poprosila by som neaku kuru na zmenšenie cysty a liedžbu mykozi,pijem alchemilkovy čaj ,možem ho pit aj počas kury?
Katka
80 1 4.2.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
5.2.2020 16:13

Dobrý deň, čo sa týka cysty na krku, to Vám nevieme odporučiť nejakú bylinnú liečbu. Môžete skúsiť natierať mamma gelom.

Na preliečenie mykózy užívajte spolu tinktúry : Femina T9 https://www.zdravysvet.sk/p/femina-50ml-t9-tinktura-z-bylin   + Plamienka zamatovohlúbiková T35 https://www.zdravysvet.sk/p/plamienka-zamatovohlubikova-50ml-t35-tinktura-z-bylin + gotu kola https://www.zdravysvet.sk/p/pupkovnik-gotu-kola-brahmi-50ml-t10-tinktura-z-bylin + tinktúru P10 ríbezľa-ostružina malina https://www.zdravysvet.sk/p/ribezla-ostruzina-malina-50ml-p10-tinktura-z-pucikov-rastlin. Kúru treba užívať aspoň mesiac (všetko užívať 3x denne spolu), takže si kúpte z každej tinktúry po dve fľaštičky. 
Nasaďte si k bylinkovej kúre 1x denne užívať tieto špeciálne probiotiká https://www.zdravysvet.sk/p/raw-probiotika-vaginalna-starostlivost-38-kmenov-a , aby sa preliečilo a dostalo do rovnováhy celé ženské telo.
Zároveň si natierajte pošvu rakytníkovým olejom, môžete nakvapkať aj na tampón https://www.zdravysvet.sk/p/rakytnikovy-olej-100ml 
V lekárni si kúpte kryštalický hypermangán. Zarobte si vodu s hypermangánom tak, aby vznikol slabučko ružový roztok – len pár zrniečok hypermangánu do vody a oplachujte si pár krát týždenne genitálie, ak by bol pohlavný styk tak taktiež aj partner penis.
Dole sa umývajte len s týmto hydrofilným olejom FEMA https://www.zdravysvet.sk/p/olej-hydrofilny-fema-200ml , nepoužívajte žiadne chemické prostriedky a mydlá. 
Po kúre sa ozvite s aktuálnym zdravotným stavom a nastavíme Vám udržiavaciu liečbu.

Prajeme veľa zdravia