Cysty na prsníku a vaječníku

Dobrý večer.Poradíte mi?Mám cysty na prsnikoch ,na kazdom jednu 6 mm.Na vajecniku tiez malu cystu.Vsetko mi zacalo po vysadení antikoncepcie pred rokom.Odvtedy som nemala menzes.Mam 50 rokov a menopauzu podla lekarov este nemam.Poradite mi nieco na tie cysty a pripadne aj na menopauzu?Ďakujem
Admin
86 1 15.2.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
15.2.2020 8:17

Dobrý deň.

Keď rok nemáte vôbec menzes vo Vašom veku, tak je čudná odpoveď lekárov. Klimaktérium je, keď 1 rok nemáte vúbec ani jeden deň počas tohoto obdobia krvácanie.

Nastavíme Vám však bylinkovú kúru na cysty, táto kúra zároveň harmonizuje  estrogén a progesterón. Keby ste aj po tejto kúre menzes nedostala menzes, znamenalo by to že ste už v klimaktériu.

Užívajte nasledovnú bylinkovú kúru:

Femina T9 https://www.zdravysvet.sk/p/femina-50ml-t9-tinktura-z-bylin + Jarabina vtáčia T15 https://www.zdravysvet.sk/p/jarabina-vtacia-50ml-t15-tinktura-z-bylin + Jarabina oskorušová P19 https://www.zdravysvet.sk/p/jarabina-oskorusova-50ml-p19-tinktura-z-pucikov-rastlin , po doužívaní P19, pridajte k prvým dvom tinktúram tinktúru P10 ríbezľa-ostružina malina https://www.zdravysvet.sk/p/ribezla-ostruzina-malina-50ml-p10-tinktura-z-pucikov-rastlin

Na celú 1 kúru budete potrebovať 2 x T9, 1xT15, 1xP19 1xP10, aby Vám počas celej kúry vydržali tinktúry s kódom T

Kúra sa užíva väčšinou 2 mesiace.

K tinktúram odporúčame 1x denne aužívajte tieto špeciálne probiotiká https://www.zdravysvet.sk/p/raw-probiotika-vaginalna-starostlivost-38-kmenov-a , aby sa preliečilo a dostalo do rovnováhy celé ženské telo.

Po kúre sa ozvite, aby sme Vám nastavili preventívnu liečbu.