Cysty na slinnej žľaze

Dobrý deň, prosím o radu. Na ultrazvuku mi boli zistené 3 cysty v slinnej žľaze o veľkosti cca 11 mm. Pani doktorka povedala, že o mesiac spravíme kontrolné USG, či sa cysty nezväčšili alebo nejako nezmenili a potom zákrok. Chcem sa informovať, či je aj nejaká iná liečba na rozpustenie cyst v slinnej žľaze. Je nevyhnutný ihneď chirurgický zákrok? Neboli potrebné najprv nejaké antibiotiká, mala som zvýšené ASLO v krvi 400. Čítala som tiež na cysty himalaj.ajurv.čaj Shatawari alebo Vilcacora.Čo by ste mi poradili na tie cysty bez chirurg.zákroku? Ďakujem.
Andrea
3915 2 13.5.2015
admin
14.5.2015 8:37
Dobrý deň, zo skúseností s klientmi viem, že je problém s rozpustením cysty na slinnej žľaze, cysty si dali odstrániť chirurgicky. Môžete však predtým vyskúšať 2 fľaštičky carcinae PG59, záleží od Vášho imunitného systému, či dokáže vstrebať cysty alebo nie. K tomu Omega 3HP + I (jód) rybí olej natural. Denná dávka je 1 polievková lyžica ráno po jedle, nikdy nie nalačno. Ak to inak nepôjde, potom neostane nič iné, iba chirurgický zákrok.Veľa zdravia prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
Andrea
15.5.2015 7:40
Ďakujem veľmi krásne.Skúsim to.Môžem Vás poprosiť poradiť mi aj niečo na vyliečenie streptokokov.Mám pravidelne ASLO okolo 400,penicilin v pendepone keď doberiem,tak sa zníži na 200. Teraz po zime a po roku však opäť 400.Dr.na mňa tlačí vybrať mandle,bránim sa tomu.Môžem Vás poprosiť o radu aj v tejto oblasti?Skúšala som už tiež všeličo.Ďakujem veľmi krásne.Môžem potom kombinovať tinktúry s tými, ktoré ste mi poradili na tie cysty s tinktúrami na streptokoky?Alebo najrpv vybrať fľaštičky na poriešenie cýst a až potom fľaštičky na streptokoky.ĎAKUJEM!
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní