Depresia - sos

Prosím Vás liečim sa na depresiu. Dva krát som skončil v nemocnici. ( v roku 2006 a 2016) Momentálne užívam len jednu tabletku anafranilu na ráno. Mám v práci dosť ťažké obdobie . Chodím okrem užívania tabletky k svojej lekárke psychologičke a riešim to. Dalo by sa na posilnenie psychyky užívať ešte k tomuto niečo na posilnenie organizmu?
bonye
1554 1 22.8.2021
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
23.8.2021 11:09

Dobrý deň,

odporúčame súčasne užívať cedof T49, vŕbka úzkolistá T43 a lipa P28.  Pokiaľ nemáte veľmi nízky tlak, pite denne Ivan čaj (znižuje tlak) z vrbky   úzkolistej je bez kofeinu,  upokojuje myseľ, stres a je antidepresívny. Túto kombináciu tinktúr a čajíku  odporúčame doplniť unikátnymi probiotikami MOOD , ktoré majú vplyv na tvorbu serotonínu.

Berú sa 2x denne 1 kapsula, ale začnite len s jednou kapsulou prvé dva dni a potom uvidíte, ako sa budete cítiť. Predpokladáme, že bude stačiť len 1 kapsulka denne. Ak sa nebudete ešte dobre cítiť, pridajte  druhú kapsulku a sledujte, či je to lepšie s jednou alebo s dvomi kapsulami. Treba si ich na sebe odskúšať, každý z nás má iný organizmus, inak reaguje. 

Taktiež je vhodný CBD olej fuul spectrum. Môžete večer pred spaním nakvapkať pod jazyk 6-10 kv. , ničím nezapíjať.  Môže sa užívať 3-krát denne. 

Potom sa nám ozvite, ako sa cítite.

Prajeme veľa zdravia

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní