diabetes

Dobry deň, dnes som si namerala cukor 11, som diabetička druheho typu, beriem glicladu 1ráno, popritom beriem chrom, sladke moc nejem poradte mi čo mám robit, už som mala celkom dobrý a teraz sa mi to zhoršilo, cez sviatky som sa neprejedala, ani klobasy som nejedla, tak neviem čo sa pokazilo. Ďakujem za odpoveď M.A
Matilda
1494 1 30.12.2009
admin
3.1.2010 11:51
Dobrý deň.
Naše telo sa mení neustále, tie zmeny poväčšine ani nevnímame, takže momentálna zmena v metabolizme nemusí byť len otázkou toho, čo sme momentálne "teraz" zjedli . Naše telo a taktiež metabolické procesy ovplyvňuje výraznou mierou aj psychika. Keď to zovšeobecníme, môžeme konštatovať, že "všetko ide cez hlavu".
Vianočné obdobie je aj vyvrcholením predvianočného naháňania a stresu, ktorý si často ani neuvedomujeme a preto najmä na konci tohoto u mnohých ľudí vyvstanú rôzne problémy.
Odporúčame vám na úpravu preliečenie nasledovnými bylinkovými prípravkami z našej bylinkárne: I-STOP - tinktúra z bylín T12, Plamienka zamatovohlúbiková T35 - tinktúra z bylín a čučoriedka P5 - tinktúra z púčikov rastlín.
D.M.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní