endometrióza

Dobrý deň,

chcela by som Vás poprosiť o radu, som po diagnostickej laparoskopií pre neplodnosť kde mi zistili endometriózu, chcela by som Vás poprosiť aký prípravok by ste mi odporučili, nakoľko mám 25 rokov a s manželom veľmi túžime po bábätku.

ďakujem veľmi pekne za odpoveď
Oľga
1369 2 29.3.2012
asdasd (admin)
29.3.2012 6:09
Dobrý den, doporučuji vám užívat kúru K05.
Po skončení poslední lahvičky je dobré kúru ješte jednou zopakovat, pripadne se ozvete a ja vám sestavím novou, mějte se krásně, hodně zdraví a nashledanou
Mgr.J.Podhorná
asdasd (admin)
29.3.2012 6:19
Dobrý deň, bolo by pre Vás potrebné spolu s gemmoterapiou nasadiť aj Matuzalem - červený, regeneruje a obnovuje vnútorné orgány. Je to čisto prírodný prostriedok - tabletky. Jedno balenie Vám stačí na mesiac liečby. Potrebné je využívať bez prestávky minimálne 3 balenia, aby sa dostavil želaný výsledok. S gemmoterapiou a Matuzalemom máme pri liečbe endometriózy veľmi dobré výsledky . Po užívaní kombinácie kúry z gemmoterapie a Matuzalemu máme úspešne tehotné viaceré klientky. Držím Vám palce a želám úspešnú liečbu. Je potrebné, aby ste boli trpezlivá a všetko dobre dopadne. S pozdravom. D. M. Ak by boli nejaké otázky k Matuzalemu, info je na našej stránke www.zdravysvet.sk, je tam aj alternatívna poradňa Matuzalemu.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní