fibromyalgia

Správa Dobrý deň,dg fibromyalgia.Som dlhodobo fyzicky nevykoná.Pulzujuca bolesť po celom tele.Neprestajne unavená.Čo mi odporúčate?
Admin
87 1 4.3.2020
Pavol Machnič (admin)
4.3.2020 9:20

Dobrý deň.

Lekárska veda nevie túto diagnózu úspešne riešiť, preto aj alternatívne prírodné liečenie nie je dostatočne preskúmané. V prírodnej liečbe sa zameriavame na upokojenie a regeneráciu nervového systému. U niekoho to funguje, u nieko nie. Musíte túto liečbu len vyskúšať. V každom prípade regenerácia nervov je vždy pozitívna. Túto liečbu, ak pocítite zlepšenie treba brať dlhodobo, minimálne mesiac, aby vôbec mohla zabrať a mať nejaké výsledky. Preto ak nebudete mať nejakú negatívnu reakciu na tintúry, tak si ich potom dokúpte, lebo Vám vydržia cca2 týždne.

Cedof https://www.zdravysvet.sk/p/cedof-50ml-t49-tinktura-z-bylin-rastlin + vŕbka úzkolista https://www.zdravysvet.sk/p/vrbka-uzkolista-50ml-t43-tinktura-z-bylin  a s určitým aspoň 15 minútovým odstupom https://www.zdravysvet.sk/p/jezibaba-gulatohlava-50ml-p52-tinktura-z-pucikov-rastlin + https://www.zdravysvet.sk/p/javor-polny-50ml-p17-tinktura-z-pucikov-rastlin

Nasaďte si tieto špeciálne probiotiká (je to prírodná náhrada antidepresív) , aby sa vrátila do normálu citlivosť nervového systému. https://www.zdravysvet.sk/p/dr-formulated-probiotika-pre-zlepsenie-nalady-50-m , ktoré majú vplyv na tvorbu serotonínu.

Berú sa 2x denne 1 kapsula, ale začnite len s jednou kapsulou prvé dva dni a potom pridajte dávku na dve denne a sledujte, či je to lepšie s jednou alebo s dvomi kapsulami.

Večer užívajte L-tryptophan https://www.zdravysvet.sk/p/l-tryptophan-500mg-60-kapsul.
V prípade, že by daná liečba nezabrala ako si predstavujeme, ozvite sa.
Pekný deň