Helicobacter pylori

Dobrý deň.Chcrela by som sa Vás spýtať zistili mi vysokopozitívny helicobacter pylori.Užívam od Vás cedof a vŕbovku.Mohli by ste mi prosím poradiť ako sa popasovať s helicobactetom z Vašimi prípravkami a či ho zlikvidujú,nakoľko som neni moc stotožnená z braním antb.mam potom veľke problémy zo zažívaním a ci môzem popri vrbovke a cedof užívať ďalšie prípravky a v akom postupe.Ďakujem.
katka76
273 1 30.4.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
30.4.2020 22:00

Dobrý deň, u pár percent populácie nie je možné zničiť helicobaktera, ale je ho možné stabilizovať tak, aby nespôsoboval gastritídy ,vredy a ďalšie problémy.

Odporúčame súčasné užívanie čaga koncentrátu  (2-3x denne mocca lyžičku extraktu do 2 deci vody a vypiť nalačno) https://www.zdravysvet.sk/p/caga-koncentrat-100 + fit kolon https://www.zdravysvet.sk/p/fit-kolon-s-betaglukanom-50ml-pg60

Zároveň užívajte 2x denne čajovú lyžičku https://www.zdravysvet.sk/p/rakytnikovy-olej-100ml

Ak sa situácia stabilizuje, stačí čaga 1x denne a takto ju môžete používať dlhodobo, aj roky

K čage odporúčame mastichu activ. Obsahuje aj probiotiká, užívajte ju v dostatočnom odstupe od antibiotík. Tiež máme v ponuke aj masticha kryštály, môžete kľudne cmúľať aj tie, ak by bola masticha activ pre Vás cenovo drahšia.

Cedof a vrbku môžete pokojne užívať súčasne aj s fit colonom. 

Prajeme veľa zdravia.