Helikobakter, gastritida, svrbenie

Dobrý deň p. doktorka, prosím Vás o radu. Bol mi zistený helikobakter, nejake erozie na zaludku, gastritida. Nasadili mi antibiotika - 4kombinácia na 14 dní. Teraz som končila prvý týždeň, zdalo sa mi, že mi je celkom lepšie, ale od včera ma ešte viac začalo bolieť vľavo pod rebrom, k tomu sa pridalo svrbenie nielen celého tela ale ešte k tomu aj intenzívne na pošve, som z tých antb. celá znechutená, a to ich mám brať ešte týždenň. Prosím o radu. Befungin už momentálne nemáte. Vedeli by ste mi niečo poradiť, čo by som mohla začať brať už teraz súčasne s antbiotikami a aj následne ďalej po dokončení antb. liečby? Ďakujem krásne.
andrea_mar
90 1 3.5.2024
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
6.5.2024 20:53

Dobrý deň, odporúčame k antibiotikám Vesantech probiotiká vaginal s dostatočným odstupom od antibiotík. Zapijete denne 1 tob. K tomu čaga koncentrát. Nie podľa návodu, ale do 2 dl vody zamiešate kávovú lyžičku koncentrátu a vypijete. Toto urobíte prvý týžeň 3-krát denne, druhý týždeň prejdete na 2-krát denne a keď sa zlepší stav 1-krát denne minimálne 6 týždňov. Čaga bude v ponuke opäť o 3 týždne, sledujte si jej dostupnosť. Budete ho potrebovať na doliečenie. Môžete ho užívať dlhodobo, aj roky. Stačí potom 1-krát denne. 

Taktiež odporúčame fit kolon PG60. Nakvapkajte na lyžicu a užite, najlepšie bez zapíjania, prípadne zapite dúškom vody.

Zároveň užívajte 2x denne čajovú lyžičku nalačno rakytníkový olej https://www.zdravysvet.sk/p/rakytnikovy-olej-100ml. Ten vynikajúco pôsobí pri Vašich problémoch.

Na zvýraznenie účinku prírodnej liečby môžete súčasne použiť aj https://www.zdravysvet.sk/p/masticha-active-100-kapsul.

Pite čaj, ktorý upokojuje. Napr. rumanček, ľubovník. 

Prajeme veľa zdravia

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní