Hernia disku + borelioza

Dobrý deň, písala som vám 2.2. pre problémy s chrbticou - hernia disku +prolaps a rôzne neurologické problémy /záškly, pichanie, bolesti svalov , klbov, hlavy, závraty, trpnutie končatín. Odporučili ste mi testovať sa na boreliozu, vyšla mi pozitívna P- Borrelia burgdorferi IgM /lymská borelioza/ Pre tým ste mi odporučili tinktury T56,T47,P9, Neurosan. Čagu koncentrát na problémy s trávením + probiotiká. Ale to sa asi teraz zmení. Určite budem teraz potrebovať iné tinktúry. Veľmi pekne Vám ďakujem .
Ada
41 1 14.2.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
15.2.2020 8:34

Dobrý deň.

Dáme Vám kúru bylinkovú na boreliózu, pokiaľ Vám však nepríde, užívajte a doužívajte tinktúry, ktoré sme Vám odporučili. Je to dobrá kombinácia na začiatok aj pri borelióze, prečistí dobre organizmus a pomôže kĺbom a nervovému systému.

Ak Vám lekár nasadil antibiotiká, vhodné je spolu s nimi nasadiť bylinkovú kúru B1 https://www.zdravysvet.sk/p/kura-protiparazitalna-borelioza-b1-350ml . K tomu si nasaďte tieto špeciálne probiotiká https://www.zdravysvet.sk/p/probiotika-dr-formulated-pre-zeny-50-miliard-cfu a vhodný je aj mega b-komplex https://www.zdravysvet.sk/p/vitamin-b-komplex-raw-60-kapsul.
PO využívaní kúry sa ozvite ak budú ešte pretrvávať symptóémy. Najlepšie do novej poradne, aby sme videli hneď Vašu otázku.