HERPES na očnej rohovke

Dobrý deň,uz takmer rok trpim herpetickym zapalom rohovky,uzivam atropin,kvapky, maste,uzivala som aj herpesin,chodim k imunologicke, na infekcne a nevedia si so mnou rady,bojim sa že na to oko uz nebudem vidiet.Som zivitelkou rodiny,a moja praca je narocna,stresujuca,citlivo reagujem na stres, negativa, predpokladam, ze mam oslabenu aj psychiku,pracujem cely den na PC v praci mam oko prelepene, na PC s nim nevidim.Chdim aj do infrasauny-raz do tyzdna.Uzivam aj Stop kok,Cervene morske riasy plus-dva mesiace,a Capramil imunoaktiv a caj z ocianky.Prosim o pomoc, dakujem.
Henrieta
1596 1 16.2.2013
admin
16.2.2013 11:52
Dobrý deň,
všetky prípravky, ktoré užívate na prírodnej báze sú v poriadku. Môžete k nim pridať tinktúrky z gemmoterapie, a to: Plamienku T35, grep T11A a orech americký P38. Všetko môžete užívať naraz. Na psychiku si môžete k nim pridať Cedof T49 - priaznivo pôsobí pri psychickom vypätí, upokojuje a posilňuje nervovú sústavu. Utlmuje stavy vzrušenia, podporuje normálnu srdcovú činnosť.
Potom sa nám ozvite, ako sa cítite, môžeme zostaviť kúru pokračovaciu. Prajem Vám, aby sa Váš zdravotný stav čo najskôr upravil, želám všetko dobré. S pozdravom, D. M.

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní