hormonálna nerovnováha-problémy s pleťou

Píšem Vám s prosbou o radu.

Myslím, že môj problém sa týka asi hormonálnej nerovnováhy. Mám 22 rokov, menštruáciu som nemala nikdy úplne pravidelnú, ale nejak som sa tým doteraz nezaťažovala, keďže v našej rodine s ňou má problém každá žena. No od leta som menzes nedostala (tehotná nie som).
S tým sa viaže aj môj druhý problém a to je aknózna pleť. S týmto problémom sa trápim už pár rokov a ešte nič mi nepomohlo. Kozmetiku používam prevažne prírodnú.
Snažím sa stravovať zdravo. Nejem žiadne múčne výrobky, žiadny cukor(len ten, čo je obsiahnutý v čerstvom ovocí a prirodzených potravinách), vyhýbam sa i mliečnym výrobkom. Pijem bylinkové čaje a veľa vody a pravidelne cvičím.

Chcela by som tieto problémy vyriešiť na prírodnej báze a nezaťažovať organizmus chemikáliami, preto sa obraciam na Vás.

Vedeli by ste mi prosím pomôcť?

Vopred Vám ďakujem za Vašu odpoveď. Henrieta
Henrieta
1220 2 28.1.2015
admin
29.1.2015 8:58
Dobrý deň, akné sú metabolický problém. Je potrebné sa venovať črevám. Užívajte prírodný zeolit, 6 týždňov, každé ráno na lačno, 45 min nejesť. Prestávka dva mesiace a znova 6 týždňov. Pridajte si gemmoterapiu , kúru K29. V tenkom čreve nedochádza ku správnemu rozkladu živín - je potrebné zistiť, v čom ste príliš kritická, na čom lipnete, čoho sa nechcete pustiť...doporučujem kabalu (analýza životných úloh), alebo diagnostický pohovor u alternatívneho terapeuta.
Henrieta
1.2.2015 8:09
Dobrý večer,

ďakujem veľmi pekne za radu. Vašu radu oceňujem a budem sa jej držať. Íl aj kúru som si už objednala. Budem dúfať, že sa moje problémy zlepšia a dám vedieť ako pokračujem.

Prajem Vám všetko dobré.

Henrieta
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní