hyperaktívny močový mechúr

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu pre otca,ktorý má 78 rokov, je zdravý, užíva len lieky na tlak. trápi ho hyperaktívny mechúr, bol na kontrole u urológa, prostata je v poriadku, dostal lieky na mechur, z ktorých stratil hlas, začal pokašliavať - tieto nežiadúce účinky sú uvedené pre lieku. prestal ho užívať. Otec inak fyzicky aktívny (pracuje v záhrade) je dlhší čas bez energie, bez radosti, je v strese z nutkania močiť, má obavu aj z návštevy obchodu (kam pôjde narýchlo na WC), že neudrží moč, v noci chodí často močiť. Prosím o radu, chcel by sa liečiť prirodne. vopred ďakujem.
Ľubina
1610 1 12.6.2022
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
13.6.2022 14:46

Dobrý deň, odporúčame užívať tinktúru Trubkovec https://www.zdravysvet.sk/p/trubkovec-zlatobyl-50ml-sv20 spolu s tinktúrou Stop kok https://www.zdravysvet.sk/p/stop-kok-s-betaglukanom-50ml-pg61. Potom preventívne užívať preventívne užívať ešte obličkovú zmes  https://www.zdravysvet.sk/p/oblickova-zmes-50ml-t23-tinktura-z-bylin aspoň týždeň. Následne pri prvých negatívnych pocitoch opäť nasadiť obličkovú zmes..

Dôležitým prvkom liečby, ale aj prevencie sú tieto špeciálne probiotiká https://www.zdravysvet.sk/p/probiotika-pre-zeny-na-mocove-cesty-50-miliard-cfu

Počas celej liečby odporúčam piť tento čaj https://www.zdravysvet.sk/p/urologicky-50g , môžete ho striedať s https://www.zdravysvet.sk/p/varuna-himalajsky-caj-100g a užívať tento vitamínový komplex -  vitamín C + Zn +D3 https://www.zdravysvet.sk/p/lipozomalny-vitamin-c-zinok-d3 – je lipozomálny a tým pádom má mimoriadne vysokú vstrebateľnosť.

Prajeme veľa zdravia

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní