imunita

Dobrý deň,
poprosím Vás o radu. Dcérka, 12 rokov, 47 kg, má zníženú bunkovú imunitu (znížené leukocyty a lymfocyty a tiež nižšie niektoré hodnoty špecifických lymfocytov). Pred pol rokom sme dobrali eleuterokok a ganodermu, nechali sme pauzu a výsledky teraz v decembri boli horšie ako pred rokom (možno momentálny stav organizmu), ale subjektívne sa cíti v poriadku.
Vo Vašej predajni mi poradili vinič a hrozno v polovičných dávkach (berieme to týždeň), ale predsa sa ešte poradím s Vami - ako dlho brať tieto tinktúrky, či netreba pauzu, prípadne, čo zaradiť po dobratí. Imunologička nám predpísala Imunor v dvojtýždňových intervaloch - zatiaľ neberieme. Môžeme užívať k tomu aj Vaše tintúry - prípadne aký odstup? Kontrola nás čaká v máji. Ďakujem.
Zuzana
966 1 28.12.2015
admin
29.12.2015 7:44
Dobrý deň, na zvýšenie imunity v gemmoterapii sú 2 najsilnejšie tinktúry, a to je carcinae PG59 a kalissia SV8. Odporučili by sme Vám brať tieto 2 tinktúry dlhodobejšie. K tomu acerolu prŕodnú šťavu - môžete dať 5-krát denne malý štamprlík do džúsu alebo ju užije aj samostatne. Môžete ešte podporiť ganodermou RG-30 1 tob. ráno a z GL-30 1 tob. večer (firma Daxen), nájdete ju na našom webe. Po mesačnom užívaní ganodermy prejdite už len na 1 tob. denne z G-30. Vinič a hrozno Vám odporučili v našej bylinkárni kvôli nízkym hodnotám leukocytov a trombocytov. Môžete ich pokojne využívať, ale ak by ste začali s carcinae a kalissiou, tak potom vinič s hodinovým odstupom od týchto 2 tinktúr. Hrozno by ste užívali až po doužívaní viniča. Keď doužíva vinič aj hrozno, potom namiesto nich withaniu P61. Tinktúry sú veľmi silné, takže Vám ich  odporúčame užívať takýmto spôsobom. Z carcinae 1 kv. na kg hmotnosti, tak ako aj hrozno a vinič. Kalissia by mala mať uvedené dávkovanie tiež na fľaštičke. Môžete všetko nakvapkať do 20 ml vlažnej vody, nechajte odstáť, aby sa vyrušil lieh  a dajte vypiť. Ganodermu užije zapitím vody. Ak by užívala imunor, urobte odstup od tinktúr pol hodiny. S imunorom by som však počkala, uvidíte, ako sa zdravotný stav s tinktúrami a ganodermou vyvinie. Potom sa nám ozvite, ako sa dcérka cíti a aké sú výsledky po doužívaní 2 kúr za sebou. K tomu Vám odporúčame doobeda do jedálneho lístka zaradiť smotthies, nakrájajte ananás, banán, hrozno, jablko, pridajte medzi prsty listov z baby špenátu, trošku vody a zmixujte, nechajte popíjať toto smotthie celé doobedie. Do hotového jedla odporúčame kvôli potrebnému množstvu minerálov pridať morské riasy kelp. týždenná dávka je jedna malá lyžička, takže ich každý deň môžete pridať do hotového jedla tak, že honimi posypete, akoby ste jedlo solili. Môžete ich pridať aj do jogurtu, šalátov. Jednoducho treba trošku upraviť aj stravu. určite kvôli krvotvorbe by som dcérke dala vypiť 2 dcl denne zakysanej cvikľovej šťavy tak, že túto dávku bude priebežne popíjať po dúškoch celý deň, nie naraz. Tak telo zužitkuje všetko, čo potrebuje. Ak by niečo nebolo jasné, môžete pokojne zavolať na tel.č.: 0918 981 709 - Mgr. D. Machničová, rada Vám poradím.  Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní