imunita I.

Dobrý deň,
potrebovala by som poradiť. Dcérke aj mne ste pomohli už v minulosti (užívala kúru na zníženie asla, tiež na podporu imunity - eleuterokok+ore orech+ ganoderma).
Teraz ju trápi plný nos - skôr taký upchávajúci sa, soplík je číry, podozrenie na alergiu sa nepotvrdilo, ale ORL lekár to vidí ako príčinu. Na alergológii má zistenú zníženú celulárnu imunitu, pri bežných odberoch má hodnoty leukocytou na spodnej hranici. Teraz je po viróze, nos sa "hojí" pomaly. Berieme acerolu, probiotiká a vitamín B (kvôli herpesu, ktorý mala v auguste, aby sa nevrátil). Za mesiac má vybrať Imunor, no dovtedy by sme chceli podporiť imunitu a pomôcť zbaviť sa chronického zápalu nosa prírodne. Aslo za rok kleslo z 1400 na 600. Aj keď už viac vašich tinktúr poznám poprosím o zostavenie kúry. Dcéra má 12 rokov a 50 kg. Vopred ďakujeme.
Zuzana
1239 1 16.9.2015
admin
17.9.2015 10:04
Dobrý deň, určite by ste mali pokračovať v ganoderme, k tomu na imunitu kalissia vonná SV8, na preliečenie plamienka T35, leukostop T50 a stop kok PG61. Nos vytierajte divozelovým (divozelovým) olejom. Môžete ho kvapnúť aj do ucha. Tiež na sliznice aj do nosa je vhodný grepový olej. Kalissiu a ganodermu odporúčame užívať dlhodobo - 5-6 mesiacov, pomôžu jej aj na herpes. Veľa zdravia prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní