kašel a laktozova intolerancia

Dobrý deň,
náš 4ročný syn často trpí suchým kašlom- momentálne skoro každý druhý týždeň. Už sme skúšali všetko možné aj babské recepty aj z lekárne aj sme sa snažili posilniť imunitu, no stále sa mu to vráti. Najlepšie mu zaberie olejový obklad na noc no tiež to nieje do úplného vyliečenia.
Keď bol menší mal laktozovu intoleranciu, ktorá by už mala byť ok, no chcela by som poprosiť radu, či nieje niečo čo by mu ešte mohlo pomôcť- stále málo je, niekedy ho bolieva bruško, bez zjavnej príčiny, tak ma napadlo či nieje niečo na posilnenie, resp. na doliečenie a upravenie mikroflóry v črevkách.
Na posilnenie imunity by som chcela niečo aj pre môjho 2ročného syna a ak by som ešte mohla poprosiť o odporučenie niečoho pre mňa- mám dve malé deti a psychicky náročnú prácu spím dobre, no stále som nervózna- najmä na deti, čo rozhodne nieje ok, myslím že aj z toho mám tiež oslabenú imunitu čo sa mi ukazuje najmä na bolestiach chrbta a vyrážkach na tváry.
Za každú radu Vám budem veľmi vďačná...
Zuzana
1194 1 28.12.2015
admin
28.12.2015 5:50
Dobrý deň, na kašeľ odporúčame cedrový olej - mokka lyžičku mu dajte užiť vnútorne, zvonku môžete natierať, robiť obklady. Do vody nakvapkajte ružu šípovú P41 - 1 kv. na kg hmotnosti a plamienku T35 - 6 kv. Všetko nechajte odstáť, aby sa vyrušil lieh  a potom dajte vypiť - 3-krát denne. Na zlepšenie trávenia odporúčame befungin - vodný extrakt z huby čaga. Podľa návodu ho zarobíte do vody a dáte mu užiť 3-krát denne malú lyžičku. Befungin odporúčame mať v domácej lekárničke ako 1. pomoc pri tráviacich ťažkostiach. Užíva sa na harmonizáciu celého tráviaceho traktu a črevnej flóry. Na zlepšenie chuti do jedla - materskú kašičku v mede.  Na imunitu môžete do čajíku pridávať acerolu šťavu - 3-krát denne malú lyžičku. To môžete dávať aj 2-ročnému synčekovi. Imufyt sirup - 3-krát denne čajovú lyžičku. Pre Vás odporúčame vnútorne užívať cedof T49 a lipu P21. Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní