Leukoplakia

Dobrý deň, mám trošku viac problémov. Mám 42 rokov. Stále som pravidelne chodila ku gynekológovi kvôli endometrióze. Mala som operácie vaječníkov a užívala som lieky. Teraz mi 4 mesiace vynechal menzes. A vraj už ani cysty nemám. Mávam nepríjemné návaly, pociťovala som slabosť tela...Do toho mi pred vyše rokom začal trápiť tinnitus (24 hodín denne). Začína mi to stále silnieť a večer to cítim už aj v druhom uchu, keď ležím. Vraj mám tesný kontakt nervov s ušnými, mám problém aj s krčnou (bolí ma )......Užívala som aj infúzie, Tebokan, ale mávam nižší tlak, tak neviem, či mi to robilo dobre a výsledok nebol nijaký. Do toho mám ešte aj leukoplakiu na šití po pôrode. Stále som chodila, že ma niečo páli a nakoniec, že je to leukoplakia. Problémy som mala už cca 3-4 roky a stále nevedeli zistiť čo to je. Čaká ma histológia a bojím sa ako to dopadne. Večer ťažko zaspávam a pociťujem niekedy aj vnútorný tras tela. Podľa mňa aj ten tinnitus začal zo stresu. Prepáčte, že som sa tak rozpísala, ale aby ste pochopili problém ako celok. Prosím Vás poraďte mi čo by mi aspoň trošku pomohlo zmierniť problémy. Veľmi pekne ďakujem.
Ria07
221 4 3.9.2019
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
4.9.2019 21:46

Dobrý deň, odporúčame súčasne užívať ježibabu guľatohlavú T1, gotu kolu T10 a javor 17. Po doužívaní P17 spolu s T1 a T10 bacopu P70. S hodinovým odstupom od týchto tinktúr vrbku T43. Ústnu dutinu striekajte propolis sprejom a kloktajte tinktúrou rozrobenou vo vode grep T11 spolu s grepovým olejom. Ku gemmoterapii raw vitamín B komplex. Prajeme veľa zdravia.

Ria07 (admin)
6.9.2019 7:41
Dobrý deň, veľmi pekne ďakujem za odpoveď. Ešte sa chcem spýtať na ten propolis a grepový olej do úst. Ja tú leukoplakiu nemám v ústach, ale na hrádzi po pôrode (po šití). Že, či aj tak to mám užívať. Veľmi pekne ďakujem.
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
6.9.2019 15:22
Dobrý deň, ospravedlňujem sa, že došlo k nedorozumeniu... Vnútorne všetko ostáva. Pridajte ešte raw probiotiká vaginal care. Zvonku zospodu aplikujte rakytníkový olej, robte si obklady, prípadne dajte na tampón. Na intímnu hygienu používajte len fema hydrofilný olej. Bielizeň perte v ekologickom prostriedku mydlové orechy. V lekárni si kúpte hypermangán. Pár zrniečok dajte do vody tak, aby bola voda slabúčko ružová (nesmie byť silný roztok, aby nespálilo sliznicu) a robte obklady. Natrite potom rakytníkovým alebo kokosovým olejom. Prajeme veľa zdravia.
Ria07
8.10.2019 9:14
Dobrý deň, chcela by som Vás ešte poprosiť o radu, či by som mala ešte doplniť niečo k uvedeným produktom.Z histologie mi zistili nakoniec lichen sklerosus. A ešte, či môžem piť ten rakytníkový olej dlhšie, aj keď mávam nižší tlak?Dakujem.