lichen sklerosus

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť, aké produkty z gemmoterapia by som mala používať ak mi bol biopsiou diagnostikovaný lichen sklerosus. Ďakujem
zuzanka650
827 1 5.8.2019
Pavol Machnič (admin)
7.8.2019 9:40

Dobrý deň,
je to zložitá diagnóza a západná medicína si s ňou nevie dobre poradiť. Príčinou môže byť hormonálna nerovnováha estrogénu, ale aj rôzne bakteriálne nákazy. 
Ak ste si nedali ešte urobiť test na boreliózu, bolo by vhodné otestovať, či ste ju neprekonali a nemáte pozitívne hodnoty IgG.
Aj v prírodnej liečbe musíme liečenie prispôsobiť Vám konkrétne, preto je vhodné liečbu konzultovať a jednotlivé bylinky nastaviť na Vás.
Začneme takouto kúrou:
Užívajte spolu :Femina T9 https://www.zdravysvet.sk/p/femina-50ml-t9-tinktura-z-bylin   + Plamienka zamatovohlúbiková T35 https://www.zdravysvet.sk/p/plamienka-zamatovohlubikova-50ml-t35-tinktura-z-bylin. 
 + tinktúru helmifit https://www.zdravysvet.sk/p/helmifit-50ml-sv3 
Ak dôjde SV3, k prvým dvom tinktúram pridáte orech čierny P38 https://www.zdravysvet.sk/p/orech-cierny-americky-50ml-p38-tinktura-z-pucikov-rastlin .
Celá jedna kúra je teda:
2x T9, 2x T35, 1xSV3, 1xP38
Nasaďte si k bylinkovej kúre 1x denne užívať tieto špeciálne probiotiká https://www.zdravysvet.sk/p/raw-probiotika-vaginalna-starostlivost-38-kmenov-a , aby sa preliečilo a dostalo do rovnováhy celé ženské telo.
Na vonkajšie použitie na postihnuté miesta aplikujte túto vodu https://www.zdravysvet.sk/p/panea-delta-500ml-sprej .
Ak je problém aj na vonkajších genitáliách, môžete natrieť po aplikácii Panea Delta krém Panea Aplha https://www.zdravysvet.sk/p/panea-alpha-50ml-reparation .
Na vnútorné genitálie môžete použiť po použití vody Panea delta grapefruitový olej https://www.zdravysvet.sk/p/grapefruitove-semienko-50ml-t11a-tinktura-z-bylin
Pred ukončením bylinkovej kúry sa nám ozvite so spätnou väzbou, aby sme na základe spätnej väzby nastavili pokračovaciu liečbu.
Prajeme veľa zdravia.

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní