Menopauza

Mám 51 rokov, návaly tepla a zmeny nálad. Aj pohybovosť sa zhoršila (problémy s krížami).Lekár mi predpísal hormonálne tabletky .Neužívam ich, chcela by som radšej niečo na rastlinnej báze. Poraďte mi prosím.
Dáša
1401 1 15.12.2009
admin
21.12.2009 11:34
Dobrý deň.
Túto tému sme rozoberali v článku Hormonálna nerovnováha u žien, ktorý môžete nájsť na našom webe v sekcii články ( https://www.zdravysvet.sk/clanky-a-akcie/choroby-a-problemy/hormonalna-nerovnovaha-u-zien/ )
Táto problematika je v tom článku pomerne obšírne spracovaná a taktiež sú tam popísané aj jednotlivé bylinky a kúry z byliniek, ktoré pomáhajú vyrovnávať túto hormonálnu nerovnováhu, ktorá je príchodom menopauzy u žien značná. Každý sme iní, takže aj tu treba experimentovať a nakoniec objaviť to, čo je pre nás osobne ten najúčinnejší prostriedok na zvládnutie každodenných problémov. Treba si uvedomiť aj to, že každý problém ktorý máme, by nás mal posunúť ďalej. Len prekážky nás dokážu posunúť ďalej. Štúdium a zaujímanie sa o seba, o vyriešenie nášho problému, nám umožnujú, aby sme duchovne rástli. Prajem vám, aby ste čo najskôr aj za pomoci byliniek úspešne a čo najskôr zvládli stavy, ktoré toto životné obdobie sprevádzajú. Kľudne sa ozvite, ak by vám niečo z článku nebolo jasné ,-)
P.M.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní