Mirka

Dobry deň.. Uz 5 rokov uzivam antidepresiva mam vykyvy hormonov kedze mam aj znizenu stitnu žľazu uzivam euthyrox 75 uz po porode som sa necitila dobre a stale bojujem s xepresiami ako keby som bola iny clovek som stale v strese vsetko ma rozculi zacala som od vas aj uzivat zensen myslite ze mi to pomoze.. Dakujem
sykorka
65 1 3.9.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
4.9.2020 0:16

Dobrý deň, odporúčame súčasne užívať cedof T49, vrbku T43 a lipu P28. Kúru si využívajte 2-krát za sebou bez prestávky. Ak nemáte nízky tlak, tak pite denne Ivan čaj, je bez kofeinu,  upokojuje myseľ, stres a je antidepresívny. Upokojuje búšenie srdca. Ak by ste však mali nizky tlak, tak Ivan čaj ho ešte zníži, a to nie je dobré, takže ho odporúčame len ľuďom s normálnym alebo vyššim tlakom.

Túto kombináciu odporúčame doplniť unikátnymi probiotikami MOOD. ktoré majú vplyv na tvorbu serotonínu, upokojujú rozrušený nervový systém.

Berú sa 2x denne 1 kapsula, ale začnite len s jednou kapsulou a uvidíte, ako sa budete cítiť. Vo väčšine prípadov stačí 1 kapsulka denne. najviac môžete užívať 2 denne. 

Zaroveň odporúčame tento chelatovaný horčík s mimoriadne vysokou vstrebateľnosťou, nájdete ho vo viacerých príchutiach, poprípade môžete horčík dodávať aj cez pokožku magnéziovým olejom.  Prajeme veľa zdravia