Močové cesty

Dobrý deň, Posledné dva roky som mavala časté zápaly močových ciest aj keď som si dávala pozor na podchladenie a zakaždým užívala ATB, Chcela som sa opýtať či to môže mať súvis s menopauzou ( mám 52 rokov) aj keď mám stále menzes pravidelne, Na vyšetrení sa nič závažné nenašlo. Objednala som si u vás tinktúru z Kapucínky väčšej o ktorej som čítala,že má dobré účinky na na močové cesty a užívala 3x denne 20 kvapiek spolu s ATB. Môhli by ste mi poradiť ako ďalej pokračovať v užívaní Kapucínky dlhodobo,príp. aj iné produkty od vás? Tiež som od vás užívala lipozomálny vit. C a teraz Acerolu lipozomálnu. A má Kapucínka účinky aj na prostatu?
Erika Kopáčová
873 1 3.7.2021
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
6.7.2021 5:11

Dobrý deň, na močové cesty odporúčame súčasne užívať kapucínku T21, obličkovú zmes T23 a stop kok PG61. Kúru si využívajte 2-krát za sebou bez prestávky. Ku gemmoterapii odporúťame ako dôležitý prvok prevencie  tieto špeciálne probiotiká na močové cesty. 

Čo sa týka dĺžky užívania, obličkovú zmes môžete užívať aj dva mesiace kontinuálne a po následnej týždňovej prestávke môžete opäť užívať. Taktiež pri opakovaných príznakoch močových ciest, môžete hneď nasadiť obličkovú zmes. Na prostatu odporúčame kúru K03, potom špeciálne raw probiotiká prostata. Ak by ste chceli tieto probiotiká, treba si overiť, či sú momentálne na sklade. Zavolajte na tel. objednávanie 0911 196 396 a informujte sa, či Vám ich môžu poslať s tovarom, prípadne Vám ich objednajú. Taktiež na prostatu je výborný  štajerský tekvicový olej. Prajeme veľa zdravia