Možné príznaky boreliózy?

Dobrý deň, poprosím vás o radu. V 2014 som prekonala boreliozu, bola som liečenia ANT a aj vašou gemoterapiou. Po unavovom syndróme po pol roku bolo všetko v poriadku. Teraz mam asi 4mesiace veľké bolesti hlavne kolien, nôh, bedrá, ťažko sa mi chodí. Krvné testy mam v poriadku, žiadny zápal,aj neurologicky ok. Behám po ortopéd och, lekárka mi na moju žiadosti urobila aj odbery na boreliozu. Výsledok je Igm 0,559,IgG negat.. Chlamýdie IgA 24,5,IgG 81. Dostala som ANT. na 3 týždne na chlamýdie Lekárka mi povedala, že tá hodnota na boreliozu je v norme a znamená, že som prekonala v minulosti boreliozu. Už som bezradna, neviem ako ďalej postupovat,mam 50 rokov a veľmi ma to obmedzuje v práci a iných činnostiach. Lieky na bolesť už nechcem takto dlhodobo brat. Ďakujem vopred za váš názor a pomoc.
virtue
101 2 6.10.2019
Pavol Machnič (admin)
7.10.2019 12:28

Dobrý deň.
Začnite užívať Topoľ P46 https://www.zdravysvet.sk/p/topol-cierny-50ml-p46-tinktura-z-pucikov-rastlin + helmifit https://www.zdravysvet.sk/p/helmifit-50ml-sv3 zoberte si po dve fľaštičky. K tomu s hodinovým odstupom užívať https://www.zdravysvet.sk/p/ribezla-borovica-vinic-50ml-p9-tinktura-z-pucikov-rastlin spolu s https://www.zdravysvet.sk/p/tuzobnik-brestovy-50ml-t56-tinktura-z-bylin + T47 Židovská čerešňa (machovka čerešňová) https://www.zdravysvet.sk/p/zidovska-ceresna-50ml-t47-tinktura-z-bylin

T56 a P9 po dve fľaštičky, T47 stačí jedna.

K tomu si nasaďte tieto špeciálne probiotiká https://www.zdravysvet.sk/p/probiotika-dr-formulated-pre-zeny-50-miliard-cfu

Zvonku robiť obklady postihnutých kĺbov magnéziovým olejom https://www.zdravysvet.sk/p/magneziovy-olej-200ml + natriete na to ľubovníkový olej https://www.zdravysvet.sk/p/olej-lubovnikovy-v-olivovom-oleji-250-ml a nakoniec následne natriete https://www.zdravysvet.sk/p/sustarad-krem-150ml alebo šungitový balzám  https://www.zdravysvet.sk/p/sungitovy-krem-balzam-75ml . Natretú časť obalíte potravinárskou fóliu a necháte pôsobiť aspoň pól hodiny, ale kľudne aj hodinu denne. Môžete s tým aj chodiť.

Keď Vám budú tinktúry dochádzať, ozvite sa s aktuálnym zdravotným stavom, aby sme Vám nastavili prípadnú pokračujúcu liečbu.

virtue
7.10.2019 15:17
Ďakujem veľmi pekne za odporúčania, budem sa nimi riadiť a ozvem sa, ako sa mi darí.