myom

Dobry den, pred dvoma rokmi mi nasli 5 cm myom na vonkajsej strane maternice. Odvtedy za nemeni a ani nesposobuje ziadne problemy. Chcela by som sa pokusit o jeho zmensenie a predist tak buducim komplikaciam, ktore by mohol sposobit (napr. moze tlacit na ine organy v brusnej dutine). Viete mi prosim podarit co by mi v tom pomohlo? Vopred dakujem.
Iveta
1090 3 6.10.2016
admin
6.10.2016 3:16
Dobrý deň, s myómom je to dosť problematické, ale vyskúšať môžete. Musím Vás však upozorniť, že pri liečbe môže dôjsť k silnejšiemu krvácaniu pri menzese. Vnútorne odporúčame eleuterokok T6, jarabinu vtáčiu T15 a čiernu ríbezľu-malinu P10, o čiernej ríbezli vres P48. Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
Iveta
6.10.2016 3:42
Dobry den, dakujem za radu. Este by som sa chcela spytat, ak pisete ze s myomom je to problematicke, znamena to ze pocas liecby sa moze aj zvascit? Alebo to iba znamena ze nemusi dojst k zmenseniu a moze sa prejavit silnejsie krvacanie pocas liecby?
Taktiez, mohli by ste mi upresnit ako dlho mam uzivat tinktury? A ked doberiem ciernu ríbezlu-malinu P10, zacnem s vresom P38 a nebudem mat uz eleuterokok T6 a jarabinu vtáciu T15, mam si eleuterokok a jarabinu dokupit, alebo uz doberiem iba ten vres?
admin
8.10.2016 11:53
Dobrý deň, k zväčšeniu by nemalo dôjsť, skôr nemusí dôjsť k zmenšeniu a tiež liečbu sprevádza v niektorých prípadoch krvácanie. To je veľmi individuálne. Niektoré ženy nemajú pri liečbe žiadne problémy. Treba využívať aspoň 2 kúry za sebou bez prestávky. Keď doberiete čiernu ríbezľu, pokračujete vresom spolu s T6 a T15, takže si ich treba dokúpiť. Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní