Neuspesne umele oplodnenia

Obraciam sa na Vás s veľkou prosbou. Potrebujem priamo od Vás poradiť, ktoré bylinkové tinktúry by som si mala nasadiť, ak:
Môj problém je v tom, že som po 2. pokuse umelého oplodnenia IVF (mám 38 rokov). Dôvod je ten, že moje telo už vraj neprodukuje dostatok vajíčok (naposledy po hormonálnej liečbe - injekciách) vyprodukovalo jedno. To sa aj oplodnilo, ale žiaľ, odišlo. Ďalší problém je v tom, že často mávam mykózy, oslabenú imunitu a navyše - permanentný problém - zlé trávenie - zácpa a tak. Hormonálne hladiny sú v poriadku, akurát tzv. Antimullerov hormon je na velmi nízkej urovni. Povedala, že lepšie je ísť prirodzenou prírodnou cestou.
Vidím, že je tam mnoho prípravkov - tinktúr, ale ak by ste si našli chvíľku času, budem rada, ak mi poradíte, ktoré by boli ideálne.
Budem vám veľmi vďačná.
1612 4 18.5.2017
21.5.2017 1:47
Ďakujem veľmi pekne, produkty som si už objednala, tak verím, že padnú vhod
21.5.2017 1:48
Ešte jedna otázka - aký typ stravy by ste mi odporučili kvôli zápche? Ďakujem.
admin
21.5.2017 11:55
Dobrý deň, ideálna by bola pre Vás kúra K05. k tomu na zlepšenie imunity reishi ganodermu RG-30 1 tob. ráno a z GL-30 1 tob.večer (firma Daxen). Nájdete ju na našom webe pod Blahodárnymi hubami. na trávenie befungin - vodný extrakt z huby čaga. Ráno si malú kávovú lyžičku befunginu zarobíte do 2 dcl vody a vypijete, to isté urobíte večer. Befungin minimálne mesiac. Na zápchu odporúčame doobeda len ovocie, žiadne vločky ani nič podobné, potom sa stolica upraví. Môžete si robiť aj smoothie, nakrájate ovocie - ananás, hrozno, banán, hruška..., pridáte trochu body, medzi prsty listy baby špenátu - zmixujete a popíjate celé doobedie. Na intímnu hygienu pre vás fema gel, žiadne chemické mydlá, šampóny. Bielizeň si perte v ekologickom prostriedku mydlové orechy. Nohavičky žehlite. Manželovi odporúčame súčasne s vami brať kúru K08. Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
admin
23.5.2017 10:44
Dobrý deň, už sme Vám napísali, že základom úpravy stolice je doobeda konzumácia len ovocia, nič iné, dostatok vody a pohybu a je zaručené, že sa problém odstráni. Môžete si pomôcť na úvd aj panenskými kapsulami zo zeleného čaju, kde si dáte 1 tob. denne. Uvidíte, ako budete reagovať. Je treba si odskúšať kapsule na sebe, každý reagujeme inak. Majú mierny preháňajúci účinok. Ak po 1 kapulke bude všetko ok, treba vyskúšať 2 a takto si ich nastaviť. Večer po 18.00 hod. nejedzte už žiadne ovocie. S pozdravom, Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní