neustávajúce pálenie v ústnej dutine

Prosím Vás. Chcela by som sa opýtať na neustávajúce pálenie v ústnej dutine... jazyk,okolo zubov smerom ku krku. Sem tam ako aft a zodraté. Zle sa mi je a je to velmi nepríjemne. Stále musím niečo popíjať. U lekárov som pred tým brala na imunitu a B12. U krčnej mi nič nedala a povedala, že tam nič nevidí a výter som mala v poriadku. Trápim sa už s tým dlhšiu dobu asi aj rok ale teraz to je intenzīvne. Objednala som sa na biorezonanciu ak by mi tam zistili nejaké premnožené baktérie. Pred 4 rokmi som bola na pristroji Salvia ale liecbu som len začala ...dali mi macmirror a dostala som žihľavku, odležala som si to na kortikoidich v nemocnici. Tak prosīm Vås ak by ste mi vedeli pomocť s bylinnými preparátmi...tak by som to skúsila. Vopred ďakujem .Srdečne pozdravujem D.
Admin
84 1 2.8.2019
Pavol Machnič (admin)
2.8.2019 13:40

Dobrý deň.

Biorezonancia sú zbytočne vyhodené peniaze v tomto prípade.

Odporúčame nasledovný postup:

Na čistenie zubov používajte túto zubnú pastu https://www.zdravysvet.sk/p/propolis-zubna-pasta-75ml , je jedna z najšetrnejších na trhu. Zároveň si striekajte pár krát za deň do úst tento propolisový sprej https://www.zdravysvet.sk/p/propolisovy-sprej-25ml. Po nastriekaní spreja si následne dajte do úst pár kvapiek grapefruitového oleja https://www.zdravysvet.sk/p/olej-grapefruitovy-50ml .

Vhodné je dlhodobo posilňovať imunitu, napr. Reishi RG30 https://www.zdravysvet.sk/p/reishi-ganoderma-rg-30x270mg . Vhodné je taktiež užívať pri týchto problémoch mega B-komplex https://www.zdravysvet.sk/p/vitamin-b-komplex-raw-60-kapsul . Ak nemáte nízky tlak odporúčam aj Ivan čaj https://www.zdravysvet.sk/p/ivan-caj-z-kvetov-a-listov-vrbovky-uzkolistej je bez kofeinu,  upokojuje myseľ, stres a je antidepresívny. Často problémy v ústnej dutine, najmä afty majú pôvod v strese.

Pekný deň