Nevládzem chodiť.

Prosím Vás o pomoc pri mojich zdravotných problémoch.Od r.1999 mám problémy s krčnou chrbticou a trpnutie pravej strany hlavne nohy,hlavy a pleca.Prejdem len pár metrov a hneď sa mi začne točiť hlava a trpnu mi nohy a hneď musíím ľahnúť a cítim vnútorné chvenie.Na magnetickej rezonancii mozgu mi zistili cystu a neznámu tekutinu ale vraj to s tým nemá nič spoločné.Na výsledkoch krvi je len zvýšený cholesterol - 7.Mám aj mierne zvýšený tlak.Robili mi aj sono krčných ciev ale je to v poriadku.Na CT chrbtice mi tistili:Neurologická symptomatika je v.s.podmienená irotáciou nerv.korenov L4 i L5 vpravo dorzálnymi osteofytmi v intervert. priestoroch L4-5 a L5-S1, v inter. priestore L5-S1 aj protrudovaným až herniovaným diskom. Liečia ma na tlak - Bizomerck, a Neurol 3krát denne.
Iné lieky od neurologičky neberiem lebo mi bolo po nich o mnoho horšie.
Srdečne vás prosím o pomoc.Mám len 56 rokov a niesom schopná naraz navariť, aj pri tom si musím oddýchnuť, nemožem íst s vnúčaťom ani pred bráničku aby sa mohol trojkolkovať, lebo neviem kedy ma to chytí a ja potrebujem vtedy sadnúť si v tom momente.Stal sa zo mňa človek žijúci medzi štirmi stenami a ja ešte chcem výjsť na záhradu bez strachu.Pomožte mi prosím.Možno budete vedieť ako.
Helena
1615 1 26.7.2012
asdasd (admin)
31.7.2012 9:16
Dobrý den, doporučuji vám užívat současně tintkury Topol T42, Plasmofit SV1, třezalka T40, bříza P2, po využití břízy vezmete místo ní Olši P36 a pokračujete v užívání s topolem, Plasmofitem a třezalkou, pokud vám dojdou tak pokračujete bez nich. Po využití olše vezmete nakonec Ořešák americký P38 a vše doužívat, pak můžete kúru zopakovat , nemusíte už břízu. Hezký den, hodně zdraví a nashledanou
Mgr.J.Podhorná
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní