Opakovane vysoká sliznica

Dobrý deň, mám 35 rokov, 3-4 dňový menzes aj s krvnými zrazeninami. Cyklus mám dlhý 30 - 34 dní. Silný menzes som neriešila, ale pri preventívnej prehliadke mi gynekológ nameral vysokú sliznicu, 11. deň cyklu 9,5 mm, 25. deň cyklu 20 mm. Je to takto už druhý mesiac. Gynekológ moju hormonálnu nerovnováhu nerieši, mám pco, ale netvoria sa mi cysty. Obézna takisto nie som, váhu mám v poriadku. Antikoncepciu užívať nemôžem, od pôrodu (4roky) mám zvýšené dimery (pohybuje sa to medzi 0,6-1, norma do 0,5). Za dva týždne ma čaká hysteroskopia a kyretáž. Mohlo by mi niečo z prírodných produktov pomôcť? Ďakujem.
Suzy_dm
110 2 11.11.2020
MUDr. Claudia Čuboňová (admin)
12.11.2020 8:29

Az podla vysledku histologie z kyretaze bude Vas lekar doporucovat terapiu. Na upravu cyklu dostat volne predajne  vytazky z rastlin vo forme  kvapiek, tabletiek , ale aj cajov. V sucasnosti je dostupny na upravu cyklu a aj na otehotnenie produkt- prasok Inozitolu s kyselinou listovou. Musi sa vsak uzivat dlhodobo. Ak chcete viac ohladne byliniek, obratte sa na bylinkovu poradnu. Prijemny den! Dr.Cubonova 

Suzy_dm
12.11.2020 9:15
Momentálne užívam indonal a pijem alchemilkový čaj. Mám pco a už som rodila. Pani doktorka, mohla by som indonal kombinovať s inofolicom? V akej fáze cyklu je vhodné inofolic užívať? Indonal užívam denne jednu tabletu. A ešte jedna otázka, musím pred celkovou narkózou vysadiť výživové doplnky? Ďakujem.