Opakovaný problém

Dobry deň, chcela by som sa, prosím, spýtať, už vyše roka mám problém so silným hustým zeleným vytokom v nadmernom množstve. K tomu sa pridalo aj svrbenie. 4krát som to riešila na gynekológii - bola mi zistená Gardnerella , potom aj streptok. Najskôr som mala predpísaný Dalcin, potom Macmiror + penicilinovu masť. Problém je , že chyba bola v partnerovi , ktorému boli nastavené antibiotiká. Stále mám problém ja, že mi opäť predpísali len penicilinovu masť ale nijaký liek ktorý by riešil problém aj vnútorne . Za radu vopred dakujem.
Kstranova@gmail.com
776 1 14.3.2022
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
14.3.2022 20:34

Dobrý deň, 

užívajte spolu tinktúry : Femina T9    + Plamienka zamatovohlúbiková T35  + gotu kola T10 + tinktúru P10 ríbezľa-ostružina malina. Kúru treba užívať aspoň mesiac (všetko užívať 3x denne spolu), takže si kúpte z každej tinktúry po dve fľaštičky.

Nasaďte si k bylinkovej kúre 1-krát  denne užívať tieto špeciálne raw vaginálne probiotiká, aby sa preliečilo a dostalo do rovnováhy celé ženské telo.

V lekárni si kúpte kryštalický hypermangán. Zarobte si vodu s hypermangánom tak, aby vznikol slabučko ružový roztok – len pár zrniečok hypermangánu do vody (nemôže byť tmavý roztok!!!) a oplachujte si párkrát týždenne genitálie, ak by bol pohlavný styk, tak taktiež aj partner penis. Vy si môžete zvonku nastriekať aj koloidné striebro - 25ppm

Dole sa umývajte len s týmto hydrofilným olejom FEMA https://www.zdravysvet.sk/p/olej-hydrofilny-fema-200ml , nepoužívajte žiadne chemické prostriedky a mydlá. Často príčinou problému je prostredie v čreve, preto pri silných candidách pred danou kúrou, ktorú som popísal začíname očistou črevného traktu pomocou týchto špeciálnych enzýmov - flora cleanse

Prajeme veľa zdravia

 

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní