opotrebovanie chrupavky

Dobrý deň prajem, chcela by som sa Vás spýtať, čo by ste odporučili mojej mamine (63r.), ktorú bolí ľavé koleno. Zistili jej opotrebovanie chrupavky II. stupňa. Pozerala som jej aj tinktúry, ktoré máte uvedené na stránke, len neviem, či by jej to neuškodilo, keďže má iba jednu obličku. Tiež užíva koncentrát z čagy na reflux žalúdka, ktorý ste jej poradili a pomáha jej. Preto sa na Vás obraciam s prosbou o radu. Vopred Vám ďakujem za odpoveď.
Monika111
748 1 15.7.2022
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
19.7.2022 12:19

Dobrý deň, treba postupne opatrne užívať tinktúry, ktoré Vám odporučíme. 
Liečba závisí od stavu poškodenia.  
Odporúčamesi nasadiť https://www.zdravysvet.sk/p/fyi-ultra-vyziva-klbov-a-chrupaviek-120-kapsul spolu s https://www.zdravysvet.sk/p/lipozomalna-klbova-vyziva a spolu s tinktúrami https://www.zdravysvet.sk/p/ribezla-borovica-vinic-50ml-p9-tinktura-z-pucikov-rastlin a https://www.zdravysvet.sk/p/tuzobnik-brestovy-50ml-t56-tinktura-z-bylin
Popíjate k tomu čaj https://www.zdravysvet.sk/p/slesaka-himalajsky-caj-100g

Zvonku mazať kolená a veľké kĺby - natriete https://www.zdravysvet.sk/p/sustarad-krem-150ml +magneziový olej https://www.zdravysvet.sk/p/magneziovy-olej-200ml   . Natretú časť prikryte potravinárskou fóliu a necháte pôsobiť aspoň pól hodinky až hodinu denne a následne jemne vmasírovať. Môžete takto aj chodiť.

Prajeme veľa zdravia

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní