Osteoartróza a tinitus

Dobrý deň, mám 45 rokov, stav chrbtice ako po 60-ke, chrbtica, kĺby napadnuté artrózou, výrastky, už i sklerotické zmeny, "piesok" v krku a kolenách, tinitus v hlave, hučí deň noc, v preskakujúcej intenzite, chronický zápal dvanástorníka (možno i tenkého čreva? nezisťované) mierneho stupňa nezisteného stupňa, možno preto mi nezaberajú chondroitiká, ničia mikroflóru v črevách, dráždia žalúdok atď. Mám bolesti každý deň, vyletujú platničky, ktoré sú zodraté, výrastky na kĺboch, v krku - kontakt s miechou a krížovej oblasti. Je dosť možné zlyhávanie práce nadobličiek, potreba podpory činnosti lymfatického systému, nasilu pijem, nepociťujem smäd, až navečer. Je možná úspešnosť liečbou gemmoterapie? Čo by ste doporučovali, kombináciu ktorých preparátov a ako dlho? Ďakujem za trpezlivosť v čítaní a odpoveď.
1339 2 9.12.2015
9.12.2015 1:35
ešte doplním opravu: "nezisteného pôvodu". A v krku a krížoch nárast kostnej denzity, zúžená miecha v krku a krížoch o polovicu.
admin
9.12.2015 11:43
Dobrý deň, odorúčame Vám začať užívať befungin, extrakt z huby čaga, vynikajúci na riešenie problémov s dvanástornikom a celým črevným traktom. Podľa návodu si ho zarobíte do vody a užívate š-krát denne. Môžete dlhodobo. Z gemmoterapie na ostatné problémy odporúčame súčasne užívať gotu-kolu T10, pivonku T32, židovskú čerešňu T47 a dub P12, po doužívaní P12 maliník-ostružina-jelša P34, po využívaní P34 borovica P4. S hodinovým odstupom od týchto tinktúr čiernu ríbezľu-borovicu-vinič P9. Počas celej kúry budete užívať T10, T32 a T47, je potrebné si ich priebežne dokupovať. Po využívaní tejto kúry sa nám ozvite, ako sa cítite, podľa toho by sme zostavili pokračovaciu kúru. Do stravy zaraďte riasy kelp, obsahujú potrebné množstvo minerálov, ktoré potrebujete na optimálne fungovanie Vášho organizmu. Denná dávka je malá čajová lyžička týždenne. Každý deň si nimi posypte hotové uvarené jedlo, prípadne si ich môžete pridať do šalátov, jogurtu a pod. čiže len akoby ste solili, medzi rsty dáte riasy do jedla. vydržia Vám dlho, určite pol roka môžete používať. Tiež na kosti je výborné mumio, odporúčame užívať 2-krát denne tabletku. Vhodný je aj makový olej. Na Váš problém zaraďte tiež denne 1 polievkovú lyžicu ráno po jedle olej Omega 3HP + D olej z treščej pečene. je fantastickým pomocníkom pri liečbe osteoporózy, dekalcifikácii kostí a autoimunitných ochorení. je zbavený rybej chuti a zápachu, takže ho úplne bez problémov užijete.  Toto by sme Vám odporučili na začiatok a potom uvidíme, ako budete reagovať na tieto prírodné produkty. Prajeme Vám veľa zdravia. Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní