Otázka ku produktu: Lipozomálny kurkumín

Dobrý deň, mám zakúpený kurkumín a vápnik+D3+C. Kurkumín užívam ráno, vápnik večer. Chcela by som sa spýtať, ako dlho môžem tieto prípravky užívať? Kedy treba urobiť prestávku? Mám artrózu na palcoch na nohách, tak by som sa chcela poradiť, ako Vaše prípravky správne užívať :) Ďakujem. Andrea
Andrea Novoveská
86 1 18.4.2024
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
22.4.2024 19:39

Dobrý deň, môžete si urobiť prestávku po štvrťroku užívania. Stačí 14 dní. Pri ťažkých diagnózach sa užívajú aj neustále. Vo Vašom prípade odporúčam doužívať D3-K2 a kurkumín. Urobte týždeň prestávku a pokračujte v kolagéne a kĺbovej výžive. Jeden si dávajte ráno, druhý večer. Keď ich doužívate, pokračujte v D3-K2 a potom si urobte opäť prestávku a môžete opäť užívať. Tinktúry aspoň po 2 fľaštičky bez prestávky. Čaj a natierať môžete bez prestávky. 

Odporúčam si nasadiť lipozomálny kolagén  s lipozomálnou kĺbovou výživou a spolu s tinktúrami čierna ríbezľa-borovica-vinič P9 a  túžobník brestový T56. Obe užívajte súčasne.  Popíjate k tomu čaj slesaka. Taktiež máte dobre zvolený D3-K2. Zvonku mažte  sustarad krémom  a tujovým olejom.

Všetko nájdete na našom webe. Prajeme veľa zdravia

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní